Hsg çektiren varsa yardımcı olabilir mi kızlar?

aykurbn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
17
3
25
İki defa düsük yaptım ve rahim filmi çektirdim sonucum da çok hafif perde cıkti doktor gebelik dusunebilrisin düsük önleyici ilaçlar yazacağını söyledi ama yinede tedirginim benimle aynı durumda olanlar varsa yardimci olabilr mi?

Kuzenim 3.ye hamile 3 cocugunuda hsg sonrasi gebe kaldi oda öyle gebe kalabiliyor insaAllah sizinde gönlünüze gore versin Rabbim

Merhaba kizlar,

Bu sabah hsg cektirdim, tupler acik cikti. Anestesi olmadim zaten cok cabuk oluyor. Ama agrim ve biraz adet kanamasi oldu.
Korkmayin dayanilmayacak bi agri da degildi.
Insallah rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin.
Sizinle paylasmak istedim, 11 yasinda oglum var ve iki sene once dusuk yaptim. Sonra da bidaha hamile kalamadim. Yasim kirka geliyor. Cok uzuluyorum.

Sheryy

Bende Hsg de hafif perde çıktı Amh düşük çıktı yaşım genç olmasina rağmen şeker troid insanın basina gelmeyince bilmiyormuş gercekten Allah yardımcımız olsun hayırlısıyla nasip olur inşallah

Bı tane varmış niye bu kadar dert ediyorsun Rabbim onu bağışlasın.

Ben hsg çektirdim anestezisiz ama ben öyle bı ağrı ömrüm hayatımda yaşamadım bayıldım bile sonucum da çok hafif perde çıktı benim yaşım daha çok geç ama amh düsük çıktı size Allah nasip etmiş o güzel duyguyu yasamissiniz benim düsuklerim oldu henüz anne olamdim Allah isteyen herkese nasip etsin

Gecmis olsun canim Insallah rabbim size de hayirlisini nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…