HSG çekildiği ay hamile kalmanın zararı var mı?

DIPTISDIPTIS

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.393
3.601
:lepi:ben bu ay hsg çektirdim kızlar:lepi:
-tatlicadiarzu-fakat doktorum korun korunma demedi bana-tatlicadiarzu-
bugün ovulasyon günüm kaçırmak istemiyorum
:sm_coolvulasyon testi pozitif :sm_cool:
:uhm:acaba bu ay hamile kalsam bebişe zararı olur mu bu hsg nin :uhm:

dıptım bence bır zararı yok...hatta bır topıkte hsg fılmınden hemn sonra hamıs kalma ıhtımalının cok yuksek oldugunu duymustum.tabı ne kadr dogru bılemem..
bence calısmalara devammmm

:roflol::roflol::roflol:
alışmışız artık yumurta varsa doruu çalışmaya :smiley-cool:
boş durmak zaman kaybı gibi geliyor:smiley-cool:
ama bebiş olursa zararı varsa çalışmayak bari

yok yavrum..yumurtlama bahane..o iş şahane hesabı sen devam et..kaydirigubbakcemile
iyi götürüyon ha bebe bahanesiyle..:1shok:
şaka bi yana hsg den sonra hamile kalan çok kişiyi okudum ben..yumurtlama da varsa muhteşem sonuca yaklaşıyoruz kuzi..
devam..
Şeniz

ewet canım bi zararı yok sen calışmalara devam et hamile kalabilirsin hemde yumurtlamışsın iş tamamdır inş spermcikler doğru yolu bulurda aannesine yerleşir...

oh oh maşallah dıbıtısım Allah tamamınada erdirirverir inşllah bu ay:Saruboceq:
tatlım ben çalıştım ama rasgele ne yumurtlamadan ne gününden haberim vardı:sm_confused:
seninki şahane durum yani:sm_cool:
ayrıca bende duydum hsg den sonra hamile kalanları:lepi:
niye sakıncası olsunki
hadi kolay gelsin:jeyyar:

Devammmmm yerimseniben kaydirigubbakcemile :teytey: Ben valla çalışmıştım. Sana da çalışmanı öneriyorum. Allahın izniyle birşey olmaz. İnşallah hamişş kalırsın bu ay. :Saruboceq: :CüvCüv:

hsg 'den sonra ilaçtan dolayı hamile kalma ihtimali yüksekmiş.işallah seninde haberini alırız bu ay...

kızlar valla sizler çok büyük destek oluyorsunuz bana:asigim:
sanırım 2 yumurtam var sağ ve sol ağrıyor
şansa bak ben o kadar ganophene kullandım 19-10. gün yumurtladım
bu ay hiç kullanmadım 17.gün çift çizgi :sm_cool: hemde 2 tane yumurta:smiley-cool:

canım hsg geldi geçti sositososito bu saatten sonra bebiş olsa ne zararı olur ki :sm_confused: sen işine bak canım yerimseniben

canım hsg nin bir zararı yok hem hsg tıkalı tüpleri bazen açabiliyor o yüzden hamile kalma şansı olabiliyor. inşallah hamiş olursun canım.

bencede bişeycik olmaz çalış dıptısım çalış kaydirigubbakcemile3
kolay gelsin
inşallah bebede gelsin​
:CüvCüv: Şeniz

Allah'im tamamini erdirsin insallah, sag selim bi bebis versin sana rabbim ve bekleyen herkesin basina insallah
balsurat, smhsmh ve diger bekleyenlerin insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

merhaba ben araniza yeni katildim 2.5 hafta önce tüp bebekle hamile kaldiydim ama cok üzüntülü bi olay yasayinca bebislerimi kaybettim gecen gün doktorumla konustum hsg olmak istedigimi söyledim artik ya hep ya hic benimde fallop tüplerim yapisik ama ne kadar yapisik bilmiyom o yüzden ameliyat esnasinda müdahale edilsin istiyorum bakalim insallah tüplerim acilir bende hamile kalanlarin arasina girerim hepiniz icin dua ediyorum allah kimseyi goncagülleri kucagindan eksik etmesin

ama arkadaslar bende 2 gun once hsg cektırdım.dr.15 gun yakınlasmak yok dedi.bende hamıle kalırımda ılacın kotu etkısı olur dıye korkuyorum.beklıyorum oyle.bıtaraftanda belkı bısey olmaz hamıle kelırım dıye umutlanıyorm.sastım kaldım.dr.nıye oyle dedı kı acaba?

her doktor ayri bir sey soyluyor ben cektirdigimde ozellikle iki kez sormustum, benim doktorum olmaz bir sey demisti. ama hayir korunun diyen doktorlar oldugunu biliyorum. kime niye inansak ki????

benım jınekologum korun dedı. radyolog korunma dedı. hoş benım sonuctan sonra korunsamda korunmasamda aynı hesaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…