Hpv

kocamann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
472
310
34
evlı 3 cocuk annesı tek esli bir kadınım ve hpv testım pozıtıf geldı.karı koca olarak cok şaşkınız. yaw hehe cok duyduk bunları kımbılır bırınızden bırınız ne halt karıstırdıda buna yakalandınız diyen olabılır.gerçekten böyle bır durum söz konusu degıl.varmı başına gelen

Hangi suş? 16,18,31 suşlarının hemen tamamı cinsel yollardan bulaşıyor da. Kimseyi zan altında bırakmamak lazım, bu yüzden önce tam olarak hangi suş olduğunu söyleseniz daha iyi olur

Zaten hpv virüsü sadece cinsel ilişkiden bulaşmaz lavabo hamamlar vs. Yerden de bulaşabilir rabbim tez vakitte kurtarsın inşallah

Hangi suş? 16,18,31 suşlarının hemen tamamı cinsel yollardan bulaşıyor da. Kimseyi zan altında bırakmamak lazım, bu yüzden önce tam olarak hangi suş olduğunu söyleseniz daha iyi olur
Hpv testınde 16 18 harıcı dna saptandı dıyor sadece smear testı temız dedı .sadece sonuc gosterebıldım onkologa gonderdı.
Kafamızı kurcalayan nerden nasıl bulaştı.10 yıldan fazladır dudak kısmında benım et benı sandıgım cogalmayan yukseltı seklunde tek bır adt bır lezyon var.3 dogumum var defalarca muayene oldum tek bır doktorda bunada bır bakalım demedı.
Tek eşliyiz ondan emınız

Hpv cinsel yolla bulaşır. Belki eşiniz sizden önce birisi ile birlikte oldu ve ondan bulaştı. Sinsi bir virüs sonuçta kanserin son evresine kadar sessizce ilerletebiliyor.

İnanması cok cok guc farkındayım .ama öncesi bile yok neler duyduk dıyebılırsınız ben olsam bende derdım.şaşkınız.insanı zan altında bırakıyor yapmadıgı bırşeyı yapmışsın gıbı gosterıyor .

Herkese merhaba. Aşılama tedavisi için Zeynep kamilde rutin smear testi ve tanında hpv testi yapmışlar. Smear henüz çıkmadı ama hpv de referans değeri vs yada negatif pozitif gibi bir ibare yer almıyor. Sadece 11053 değeri yazıyor birazda korktum bilgisi olan var mı ne anlama geliyor acaba

Alıntı Yorumla
Şikayet Et

Merhaba bu sonuç için gösterdiniz mi ne dediler ben de spnucumu şimdi böyle gördüm randevu bulamıyorum hastaneye ben de Zeynep kamilde yaptırdım

Merhaba benim sonucum da Zeynep kamilde bu şekilde geldi sonucunuzu gösterebildiniz mi

Merhaba, doktorla görüştünüz mü ? Sonuç nedir? Bende her sene smear ve hpv yaptiritim
Temiz çıkardı. Bu sene 2023 Haziran ayinda aşılama yaptırdım gebelik sonlandırıldı. Daha sonrasında smear ve hpv testi verdim. Bugün E nabızda sonucu gördüm ayrıntılı sonuç yazmıyor değer kısmında 11503 yazıyor. Eşimde bende şok geçirdik anlam veremedik,sabah doktorla görüşeceğim burda da mesajınızı gördüm yazmak istedim.

Bu bir sonuç demek değil arkadaşlar referans değeri hastanenin benim negatifti yani sizinde öyle demek oluyor

Bu bir sonuç demek değil arkadaşlar referans değeri hastanenin benim negatifti yani sizinde öyle demek oluyor
Merhaba benimde 11053 hpv sonucum çıktı çok endişeliyim ama sizinde mi böyleydi yine zeynep kamilde yaptırdım bilgilendirirseniz çok rahatlarım

Merhaba 11053 benimde çok korkuyorum sonuç ne dendi arkadaşlar benim smear acsus çıkmış smear ama hpv sonucu anlamadım yarın sonuç gostericem

Arkadaşlar tekrar smear verdim hpv negatif korkucak bişey yok dedi asgus tek başına ifade etmiyormus senede bir smear yeterli dedi geçmiş olsun herkese

Hpv negatifse zaten hiç korkmayın. Bize de dua edin de atlatalım şu hpv yi. Gözünüz aydın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…