Hpv pozitif

seher33

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
137
10
30
Arkadaşlar hpv yüksek risk pozitif bende. Smr sonucunda anormal hücreler belli olur mu cın ya da kanser hücreleri lütfen bildiklerinizi paylaşır mısınız benimle

Smear da herşey belli olur geçmiş olsun bende tip 6 atlattım rabbim yardımcınız olsun

Bana doktorum smr yüzde 70 dedi o yüzden kolposkopi önerdi belli olsaydı bunu demezdi

Arkadaşlar hpv yüksek risk pozitif bende. Smr sonucunda anormal hücreler belli olur mu cın ya da kanser hücreleri lütfen bildiklerinizi paylaşır mısınız benimle
merhaba gecmıs olsun oncelıkle. bende 6 ve 51 cıktı. 51 yuksek rısk grubundan. smear sonucunda cıkar aksı bısey varsa. bende ascus cıkmıstı.

merhaba gecmıs olsun oncelıkle. bende 6 ve 51 cıktı. 51 yuksek rısk grubundan. smear sonucunda cıkar aksı bısey varsa. bende ascus cıkmıstı.
Kaç yaşındasınız ve ne zamandan beri sizde var bilidiğiniz kadarıyla

bende 16, 52, 66, 6 tipleri bulunuyor dün kolposkopi oldum smear sonucumda LSIL çıkmıştı

Arkadaşlar sırf birileri okusun ve benim gibi endişelenmesin diye yazıyorum.Yaklaşık 2 ay önce Lsıl gelen pap smear sonucumdan sonra bende sizler gibi her yazılanı buradan okudum okudukca daha çok endişelendim. Yaşım 45 bu arada.dr um 1 ay sonra tekrar smeara bakaılm dedi bana bu arada fitil verdi bende ahcc kullandım yeşil çay içtim hemen hemen her gün.Neyse biraz da geciktirdim smearı yaklaşık 55 gün sonra verdim. Sonuç temizim!Geçmiş gitmiş.Demem o ki takmayın kafanıza bu kadar inanın abartıldığı kadar büyütmeyin dr da bunun artık hemen hemen her kadında çıktığını söyledi çağımızın vebası gibi.Bende zaten iki yıldır makat bölgesinde bir siğil vardı küçücük gerçi ben et ben sanıyordum sonra vajina girişinde iki tane küçücük sivilcemsi birşey görünce gittim dr a ve ilk smearımide bu sayede 45 yaşnsa vermiş oldum ve böylece Lsıl olayım başladı. Ama şükür bitti gitti darısı sizin başınıza. Sadece böyle hikayeler var bunu da okuyun diye yazdım sevgiyle kalın sevgili hemcinslerim

Çok geçmiş olsun, darısı başımıza

Hpv tipi neydi acaba? Ya da hpv dna testi yaptır mış mıydınız?
Bende 39 yaşındayım ve ileri yaşta olduğum atamamaktan korkuyorum biraz.

Çok geçmiş olsun, darısı başımıza

Hpv tipi neydi acaba? Ya da hpv dna testi yaptır mış mıydınız?
Bende 39 yaşındayım ve ileri yaşta olduğum atamamaktan korkuyorum biraz.
Hov tiplendirilmesi yapılmadı gereklide görmedi drum.Umarım en kısa zamanda siz de atlatırsınız.

Smearın 2 ay sonra temiz gelmesi şaşılır bir durum. Smeardan sonra kolposkopi yapıldı mı? Bence kolposkopiyi de ihmal etmeyin

Smearın 2 ay sonra temiz gelmesi şaşılır bir durum. Smeardan sonra kolposkopi yapıldı mı? Bence kolposkopiyi de ihmal etmeyin
Yok şaşılır bir durum değil aksine çok olağan bir durum çünkü bu bir virüs ve geçebilir. Dr um 1 sene sonra gel dedi smear için bende yok ben 6 ay sonra geleyim dedim hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…