Hpv negatif normal doğum

rhcp

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
204
123
Merhaba bende cin1 ve hpv 66 pozitifti sonrasinda negatife dondu bir yil arayla 2 kez test verdim hpv negatif ciktim smear temiz cikti, normal doguma engel bi durum var midir tesekkur ederim

Merhaba bende cin1 ve hpv 66 pozitifti sonrasinda negatife dondu bir yil arayla 2 kez test verdim hpv negatif ciktim smear temiz cikti, normal doguma engel bi durum var midir tesekkur ederim
Bir sorun teşkil etseydi bunun doktorun söylerdi bir şey olacağını sanmıyorum. Sağlıcakla kucagına alırsın inşallah 🙏🏼

Sadece siğil ya da siğil ihtimali varsa normal doğum önerilmiyor diye biliyorum ama en iyisini uzmanlar bilecektir tabii 🙏🏻

Doktorunuz hastalik geçmişinizi biliyor olmali, bilmiyorsa da mutlaka söyleyin, bu duruma doktorunuz karar versin. Burada kim ne derse desin doktordan iyi bilemeyiz.

benim jinekoonkologumun dediğini iletiyorum, cin1 ve hpv +ken bile normal doğum yapılmasında endişe duymadığını bildiriyor. (siğil geçmişi/aktif siğil yok)

benim jinekoonkologumun dediğini iletiyorum, cin1 ve hpv +ken bile normal doğum yapılmasında endişe duymadığını bildiriyor. (siğil geçmişi/aktif siğil yok)
Tesekkur ederim ben de sordum onemsemedi sigil yoksa muhim değil gibi konustu

X