Hpv hosteslik

Türk hava yolları hpvlileri kesinlikle hostes olarak almıyor. Ama diğer havayolu şirketlerini bilmiyorum.

Şansınızı deneyin, hpv nin engel olması için hiç bir mantıklı neden yok.

Emin misiniz az once saglik sartlarina baktim hiv hepatit gibi hastaliklarin engel oldugunu soyluyor hpv listede yok
Evet burda daha önce de bu tarz konular açılmıştı. Bu konuda thynin çok katı olduğunu anlatmıştı üyeler. Bir de bulaşıcı hastalık yazmışlar herhangi bir sınırlama belirlememişler, saydıkları hastalıklarının yanında ve diğer… yazıyor şimdi baktım. Hpv de bulaşıcı bir hastalık.

Eklentiler

• IMG_6103.jpeg
    IMG_6103.jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 20
Evet burda daha önce de bu tarz konular açılmıştı. Bu konuda thynin çok katı olduğunu anlatmıştı üyeler. Bir de bulaşıcı hastalık yazmışlar herhangi bir sınırlama belirlememişler, saydıkları hastalıklarının yanında ve diğer… yazıyor şimdi baktım. Hpv de bulaşıcı bir hastalık.
Anladim tesekkur ederim 🙏🏻🙏🏻

Hayir degil tabiki de istersen ucuculuk muayenesi yapan bir hastaneyi ara sor ben 15 yildir calisiyorum ve hicbir muayenede kadin hastaliklarina bakilmadi ve bakilmasi da sacma cunku hpv sadece cinsel yolla bulasan bir hastalik.Calistigin ortamda birisine bulastirman mumkun degil.Kanla ve diger sivilarla bulasan hastaliklar engel evet ama hpv engel degil.Dedigim gibi ara bir hastaneyi sor icin rahat etsin.

Hayir degil tabiki de istersen ucuculuk muayenesi yapan bir hastaneyi ara sor ben 15 yildir calisiyorum ve hicbir muayenede kadin hastaliklarina bakilmadi ve bakilmasi da sacma cunku hpv sadece cinsel yolla bulasan bir hastalik.Calistigin ortamda birisine bulastirman mumkun degil.Kanla ve diger sivilarla bulasan hastaliklar engel evet ama hpv engel degil.Dedigim gibi ara bir hastaneyi sor icin rahat etsin.
Evet sadece cinsel yolla bulaşan bir şey. Ama THY bu konuda net yeter ki bulaşıcı hastalık olsun hangi yolla bulaştığı umurlarında değil. Diğer şirketleri bilmiyorum. Muayeneden de ziyade e nabızıma baksalar zaten görürler. Bir şirketten davet maili geldi sırf böyle bir şeyden eleyecekler diye katılmadım. Hevesim kursağımda kalır diye😟

X