Hpv genital siğil

aangelllla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
5
2
21
Arkadaşlar merhaba vajinamda siğiller vardı kendiliğinden geçtiler şuan bir iki tane var onlar da küçülüyor geçecek gibi vajina içinde var mı varsa onlar ne durumda bilmiyorum ama bu şekilde kendiliğinden geçme ihtimali var mı

ay canım hiç bilmiyorum ama senin gibi geçtiğini söyleyen bir kaç kişiyi okumuştum burda seninkiler ne zamandır var ve ne kadar sürede geçti doktora gittin mi hiç

Arkadaşlar merhaba vajinamda siğiller vardı kendiliğinden geçtiler şuan bir iki tane var onlar da küçülüyor geçecek gibi vajina içinde var mı varsa onlar ne durumda bilmiyorum ama bu şekilde kendiliğinden geçme ihtimali var mı
benimkiler de kendiliginden gecmisti birkac ay icinde bir tane kalmisti o da kendi kendine kuruyordu ama ben tekrar cogalmamasi icin kadin hastaliklari ve dogum bölümünde yaktirdim simdi bacaklarim ve kollarimda cikiyor bakalim senin ne kadar sürede geçti

Hayır kızlar doktora gitmedim utanıyordum açıkçası ve uygun randevu yoktu 2 ay olmuştu benim siğillerimin çıktığı ilk basya bir taneydi sonra 6 7 tane oldu küçüklerde vardı onları sayamiyordum çok küçük olduğundan ama kaşınmasından fark ediyordum . Yaklaşık iki haftadır falan kendi kendine azalmaya başladığını fark ettim dedim normal olabilir ama şuan baktım ki geçiyorlar çok az kaldılar küçük küçük ve onlar da geçer büyük ihtimalle herhangi bir yayılmaları da yok vajina girişinde olanlar vardı onlar da geçti içinde var mıydı onlar da geçti mi bilmiyorum ama dışındakiler geçtiyse içindekiler de geçiyordur büyük ihtimalle şimdi doktora randevu aldım gitcem bilmiyorum kızlar geçti yani umarım tekrar çıkmazlar ve bu kalan bir iki tane de geçer gider bir an önce hepimiz kurtuluruz. Bu arada kızlar tavsiye olmasın bilmiyorum belki size iyi gelmez veya size dokunur ama 1-1.5 aydır çörekotu yiyorum günde bir çay kaşığı yoğurt veya balla karıştırarak günde bir çay kaşığı yiyorum ya da sade bir çay kaşığı çörekotunu çiğneyerek yedim onun faydası da olmuş olabilir bilmiyorum bende bunu bu sitede görmüştüm birinden yiyin bağışıklık güçlendiriyor iyi geliyor diye bilmiyorum onun etkisi mı ama siz de yapın diyemem belki size iyi gelmez ya da size dokunur.

X