Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın, çok keyifli bi gün geçirsin herkes

Günaydın

Günaydın herkese

Günaydın

Gunaydın herkese
Medyumdan sonra Dr uykuyu ara vermeden okumak isteyeceksiniz öyle güzel ve heyecanlı ki doğruluk kılıcı serisi çok tatlı bir seriydi umarım çok severek okursunuz
Valla o kadar kitap okurum ama hiç king okumadım neden okumadım bilmiyorum bu kitap benim için bi başlangıç olacak ve king okumaya devam edeceğime inanıyorum
Dr uyku devam kitabı fln mı

Gunaydın herkese

Valla o kadar kitap okurum ama hiç king okumadım neden okumadım bilmiyorum bu kitap benim için bi başlangıç olacak ve king okumaya devam edeceğime inanıyorum
Aynen Dr uyku medyumun devamı ve çokkkk daha güzeli bence. King'in en güzel serisi kara kule serisi bence bayılarak okumuştum. Doğruluk kılıcı serisi gibi insanı içine ve kendi dünyasına çok fazla çeken bir seri. Mesela doğruluk kılıcı, Harry Potter ve kara kule okurken o evrende hiç açık yoktu yani yazar hepsini tamamlıyor.

Günaydın

Gunaydın herkese

Bu iki kitabın filmi de var

Günaydın

Kendimi yerine kedimi anladım önce Güzel olacak inşallah. Ne okuyorsun canım
Kedi silkelemek okuma isteğini artiriyormus özellikle de güneş tutulmasının olduğu gün yapmak önemli bir ritüelmis bu fırsatı siz de kaçırmayın

Kehribar Geçidi okuyorum ama henüz akış sağlayamadım

Kara Kule'nin incecik ilk kitabını herhalde 5 ayda falan okumuştum. O zaman bana uygun mu değildi bilmiyorum çok itmişti beni. Olmadı tekrar bi okuyayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…