Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim favori kitapların arasında. Her yönüyle beni tatmin eden bir kitaptı

Yazması ve bu denli başarılı olması onun da kendi içindeki hesaplasmalrina bir çözüm olmuş. Çünkü çok sorunlu bir hayatı olmuş yazarın . Bu yaratıkla empati kurup yazarak belki de yüzleşti kendisiyle.bastirdigi duygulardan arindi

Son düzenleme:
Evet bence de öyle, iç hesaplaşmasıydı belki de.
İyi akşamlar hanımlar bende kitap okumayi çok severim aranıza katılabilir miyim
Hoş geldiniz

Yazdigin kısımdan ben de çok etkilendim. Bir de yaratıcısı öldüğü zaman onun başında ağlayıp 'madem beni sevmeyip terkedecektin neden yarattin' minvalinde birşeyler söylüyordu

Germinal'i telefondan okuyorum, Üç Arkadaş'ı boş derslerimde okumaya çalışıyorum (sarmadı ama bırakmayacağım) şimdi de Wilkie Collins - Beyazlı Kadın'a başlıyorum inşallah üçünü birden bu ay bitiririm

Yazdigin kısımdan ben de çok etkilendim. Bir de yaratıcısı öldüğü zaman onun başında ağlayıp 'madem beni sevmeyip terkedecektin neden yarattin' minvalinde birşeyler söylüyordu
Mrsay Aynalar Koridorunda Aşk kitabında Kırmızı karakterinin psikoloğu ile konuştuğu konu buydu hatirliyormusun

Filmlerine karşı bilmediğim hep bir ön yargım oldu. Hiç izlemedim ve konuyu da kabaca biliyorum. Burdaki yorumlarınızı üstün körü okudum spoiler yemeyeyim diye
Anladım ki kitap psikoloji ve çocuk gelişimi içeriğine sahip. Bu yüzden ilgimi çekti.

Okumalısınız felsefe + psikoloji.

Benim de en etkilendiğim kısım burasıydı canım Kitabı okumaya başlarken asla böyle duygusal olacağını düşünmemiştim, hikayeyi az çok biliyordum ama yaratığın içimi sızlatacağını bilmiyordum.
Çok sevdiğim ve tekrar okuyacağım bir kitap oldu, iyiki okumuşuz:)

Geç kaldım diye gelmiştim ama sen ve Black Light var sadece o da yazmıyor
Bütün gün temizlik yaptım evde yorgunluktan uyumuşum koltukta gözümü bir açtım 20.36
Ay ben yazdım çıktım, kuzenim aradı, buraya gelmeyi unuttum sonra. Niye böyle oluyor sürekli
Black selam verip gitti
Sen iyi bi yol arkadaşsın.dur ikimize kahve yapayım devam ederiz senin de uykun açılır

Ayy evet cidden ben de çok etkilenmiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…