Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da öyle geldi En azından bir bütün gibi hareket edebiliyoruz bence bu takdire şayan
Ne ka pozitifsin Gülün Adı ne alemde. Biz kendisiyle ilişkimizi yürütemedik birbirimize biraz zaman verdik
C Calcifer başkanım sen de ayın başında onu okumaya başladım demiştin, ay sonuna geliyoruz durum nedir siz de mi yürütemediniz

Yok devam ettiremedim ben de haziran ayında okuyacağım sanırım. Bunu okuyorum şu anda

Günaydııın
Fotoğraflar bana denizler altında yirmi bin fersah'ı hatırlattı.

Tünaydın
Ben yerdeniz büyücüsüne başladım

Merhabalar
Bugün çok merak ettiğim Meksika Gotiği elime ulaştı. Şuan evde Tolstoy Gençlik okuyorum ama iş yerinde dayanamayıp Meksika gotiğine başladım. Son zamanlarda sosyal medyada övülen kitaplar beni hayli hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. Fantastik ve gençlik edebiyatını çok severim bu yüzden sosyal medyada gördüğüm özellikle Türk yazarlara şans vermek istedim. Mesela en son çok övülen Yıldızların Laneti adlı kitabı okumuştum. Kitap çok çok güzel olabilecekken yazar hiçbir yere bağlamadı kitabı. Yani hiçbir şey olmadı kitapta ve bitti...
Meksika gotiği için aşırı sıkıcı yorumlarını okudum pek sevilmemişti. Ama bir oturuşta 200. Sayfasına geldiğimi düşünürseniz oldukça akıcı. Sanırım sosyal medya artık kitaplara bile reklam alarak yorumluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…