Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gülün Adı kitabını kimler listeye yazdırmıştı diye konuştuk da

Beğenmene sevindim
Himm ben de yazmışım dimi sefilleri de yazmış miydim acaba yaa o sefillerden sonra ben toparlanamadim hala 2. Cildi duruyor

Kim ne yazmış benim birşeyden haberim yok Eki Görüntüle 3062526

Zaten züpürgenin kendisi yazmış Nikinik, black, başka kimdi ya bir de keira idi sanırım haa bir de noter

Yaktın bizi züpürge
Bence severek okuyup ekleyen kişilere teşekkür edeceksiniz. Başlangıçta biraz zorlayabiliyor ama olaya kaptırınca güzel gidiyor. Sakin kafayla okumak iyi olabilir. Biraz Hıristiyan ögeler ve tarikat ağırlıklı

Merhaba canım kitap kurtları
Bugün İclal Aydın - Üç Kız Kardeş kitabına başladım. Ne kadar tatlı bir anlatımı var. Kitap yazlık yerde geçiyor diye mi bilmem ama okurken hep deniz kenarında öğle saati hamakta oturup limonata eşliğinde kitap okuduğum anları anımsattı bana. Kitabı okumak isteyenlere tatilde okumanızı tavsiye ederim tam öyle bir havası var.

Aynı anda Dostoyevski - Yeraltından notları okuyorum. İlkokulda okurduk aslında bu kitabı nasıl anlamışız hiç bilmiyorum kitabın felsefi bir yanı var hatta.

O kitapta yarım kalmışlık hissi var ela. Kitap kesinlikle daha kalın olmalıydı.
Kitabı okurken huzursuzluk hissettiğimi çok net hatırlıyorum, bence kitabın sonu da amacına uygundu. He sayfalarca olsa yine okurdum o ayrı, bence Livaneli nin en iyi kitaplarından biri huzursuzluk. Her şeyi geçtim bilgilendirici, sıkmadan da okutuyorsa benim için yeterli.

Çok tartışılır bu iyi, kötü meselesi ve bir sonuca varılamaz herkesin beklentisi farklı.
OD güzel derken elim titredi
Eleadora
Dhshsh sonraki konuşmaları da göz önünde bulundurarak söylüyorum ki; kendinizi suçlu hissetmeyin, tavsiye ettiğiniz kitabı beğenmemem bence normal bir durum. Bu sizden tekrar tavsiye almayacağım anlamına gelmez
Kaldı ki kendimde ölümüne tavsiye veririm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…