Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
OD için yazdığım yoruma baktım da şimdi, nasil da allayıp pullamisim, Iskender Pala'nin bana komisyon vermesi lazim Insallah beğenirsin ama sevmezsen tek suçlu ben değilim. Life light ve baskan da sevmişti
Evet evet ben etkilendim o zaman
Bakayım bir gelişimlerde hangisine başlarım önce bilemedim
C Calcifer bir önden gitsin Gülün adı na su güzelse bende girerim

Haklısın ilk kurbanlar olan başkan ve teyocan okusunlar onlar güzel derse biz de ardlarından gideriz ☺
Iskender Pala çin de söyle soylıyım daha önce herhangi bir kitabını okudun mu bilmiyorum ama bana göre çok güçlü bi kalem, kitaplarında emek var kelimeler cumleler özlenle seçilip kurgulanmis kafa yorulmuş.Bunları OD kitabi icin söylemiyorum Iskender Pala'nin genel hâli icin söylüyorum. Onu okuyunca insan iyi ki edebiyatimizda boyle kaliteli bir kalem var diyor

Çok çok teşekkür ederim

Annem rahatsız ona bakıcı bulduk, oğluşumda tam gün kreşe başladı şimdi kitap okuma zamanı
Geşmiş olsun annenize. Oğlunuzun kreşe başlaması size de ona da çok iyi gelecektir. Hangi kitabı okuyorsunuz? Siz kaliteli kitaplar okuyordunuz ondan merak ettim

Hermann Hesse Siddhartha ile Eckhart Tolle Şimdinin Gücünü okuyorum şu an. Şimdinin gücü süründü biraz elimde. Sıradaki kitabım da Diana Cooper ın Spiritüel Yasalar. Harry Potter serisine de başlamak istiyorum. Bu ay olmasa da diğer ayın ortak okumasına da katılırım. Yazarı da ilk kez duydum kitap İstanbul İstanbul u da

Geşmiş olsun annenize. Oğlunuzun kreşe başlaması size de ona da çok iyi gelecektir. Hangi kitabı okuyorsunuz? Siz kaliteli kitaplar okuyordunuz ondan merak ettim
Teşekkür ederim cnm alzheimer annem. Lanet bir hastalık
2 aydır yarım gün gidiyordu ama kaşım gözüm deyince bitiveriyordu zaman. Kitaba vakit ayıramıyordum. Şimdi Allah izin verirse bol bol okuyacağım
Benim okuduğum tarz biraz değişik spiritüel, kişsel gelişim ve fantastik çok isterdim her tarz kitap okuyabilmeyi. Öyle kişilere çok da imreniyorum.
Şimdinin gücü ve siddhartayı okuyorum. Şimdinin gücü biraz zorladı ama yıkılmadan devam ediyorum
Çok Geçmiş olsun
Çook teşekkür ederim cnm

Guzel bir hafta olsun insallah

Kim yazdıysa o başlasın okumaya önce Benden hızlı okursun sen

Maşallah pazartesi bereketi sanırım sayfalar ilerlemiş.
Kendi durumumu izah edeyim:
20 Mayıs'ta Sefiller'i kütüphaneye teslim etmem gerek. Yaklaşık 250 sayfası var.
Yarışmaya katilayim diye niyetlendim. Sanırım 28 Mayıs'taydi. İlk kitabı bitirdim. Biri yarıda. Sahnenin Dışındakiler i okumuştum diye güveniyorum ama tekrar bakmam lazım. Asıl baba olan iki kitap duruyor. İkisi de yaklaşık 500 sayfa civarında sanırım.
Ve içimde tuhaf bir "hepsini yetiştirim" iyimserliği nereden kaynaklandığı konusunda hiçbir fikrim yok

kısa metni okumuştum önceden. Uzunu okumak istedim diye ısrarcıyım

içeriğini bilmiyorum henüz ama cinayet kitabı olmasına rağmen Gülün Adı ismini verme sebebi beni etkiledi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…