Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa körlük kitabını sokakta 25 ₺e satıyorlardi, ama korsan olabilir diye almadım. Bilemedim şimdi adam orjinal dedi ama güvenemedim, alsam mı acaba yarın

Firavun İmanı bitti. Tarık Buğra'nin Küçük Ağa kitabını üniversitedeyken okumuş ve çok sevmiştim. Bu kitapta da sık sık Küçük Ağa' ya atıfta bulunuluyor. Güzel bir tarihi romandı. Tavsiye ederim 👍
Yarışma için bütün kitapları alıp okuyamadım🙈

Atsızın kalemi çok keskin gerçekten. Yine çatır çatır yazmış. Özellikle Z vitamininde konudan bağımsız, üslubu keskinliği çok hoşuma gitti.

Telefondan Germinal’e devam ediyorum, kitabı geri vermek zorunda kaldım.

Bu akşam Ziya Gökalp okuyacağım.
Herkese iyi akşamlar 🌸

Yarışma için bütün kitapları alıp okuyamadım🙈
Daha 20 gün var deneyebilirsin bence. Uygulamadan okuduğum halde çabuk bitirdim. Gerçi kitaplardan ikisi çok kalın ama ben yetiştirmeye çalışacağım. Daha önce öğrencilerin katılacağı yarışma için bir ayda 10 kitap okuyup soru hazirlamisligim var. Yetistiremesem de denemiş olurum

Atsızın kalemi çok keskin gerçekten. Yine çatır çatır yazmış. Özellikle Z vitamininde konudan bağımsız, üslubu keskinliği çok hoşuma gitti.

Telefondan Germinal’e devam ediyorum, kitabı geri vermek zorunda kaldım.

Bu akşam Ziya Gökalp okuyacağım.
Herkese iyi akşamlar 🌸
Atsız'ı severim. Bozkurtlar ve Ruh Adam'ı okudum. Çok keskin görüşleri var ama kalemi çok iyi

Daha 20 gün var deneyebilirsin bence. Uygulamadan okuduğum halde çabuk bitirdim. Gerçi kitaplardan ikisi çok kalın ama ben yetiştirmeye çalışacağım. Daha önce öğrencilerin katılacağı yarışma için bir ayda 10 kitap okuyup soru hazirlamisligim var. Yetistiremesem de denemiş olurum
Stres ve baskı altında isem bende tam tersi estki yapıyor🙈

Atsız'ı severim. Bozkurtlar ve Ruh Adam'ı okudum. Çok keskin görüşleri var ama kalemi çok iyi
Açıkçası ben rahatsız olmuyorum olan var elbette 🌝 severim kendisini.

Ben de Deli kurt ve Ruh Adam’ı okumuştum. İkisi de çok güzeldi ayrı ayrı. Deli Kurt su gibi akmıştı zaten.

Aspasiaa Aspasiaa nasılsın?, ne okuyorsun canım :KK37:
Teşekkür ederim Kukrimcigim iyiyim , sen de iyisindir umarim❤
En son bayramdan önce Küçük Kadınları okumuştum, ama bir süredir öyle bir yoğunluğun içindeyim ki elime hiç kitap alamadım. Hafta içi Yaklaşan Kasırga isimli kitaba başlayacağım inşallah. Sen hangi kitabı okuyorsun ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X