Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4. Gündeyim. İnşallah öyle olur ilkinden daha ağır geçiyor, yıprattı.
Teşekkür ederim canım
Ben de 3. gündeyim. Eşim dün bir sağlıkçı çağırdı. Adam bir serum hazırladı, yarın ayaklanırsın dedi. Gerçekten de bugün gözüm açıldı. Sen de çabucak atlatırsın inşallah.

Rabbim kolaylık versin canım

Bin muhteşem güneş midi boy almıştım, bugün aynı kitapçıya baktım da, ben 376 sayfalık olanı almısım. Bitanesi 430 sayfa, bu neyle alakalı sizce? - boylar aynı-
Yazı puntosu daha büyük olabilir bazı kitaplar resimli oluyor ama o kitapta olacağını sanmıyorum.

Yazı puntosu daha büyük olabilir bazı kitaplar resimli oluyor ama o kitapta olacağını sanmıyorum.
He öyleyse sorun yok o zaman, içine baktım resim yoktu. Ama sanırım yazı puntosu daha büyüktü. Benim aldığım da iyi gerçi, teşekkür ederim canım

Habibi erkeklere habibte bayanlara söylenir evet sevdicegim anlamında bir kelime eşine söylemek istersen sana habibi de o da sana habibte desin

Sağ olun kızlar
Benim için biraz zor geçiyor, inşallah daha iyi olup geleceğim
Çok çok geçmiş olsun çoğu gitti azı kaldı diyelim çok kötü olursan sende bir sağlıkçı mı çağırsan?
Böyle bir şey yapılabildiğini bilmiyordum, çok sevindim toparlanmış olmana gelmiş geçmiş olsun nereden çağırdınız?

Teşekkür ederim. Biz Adana'dayız. Eşimin arkadaşı da Korona geçirdiğinde bu sağlıkçıdan yardım almış, o verdi bize numarasını.

Aslinda Mecburiyet ve Körlük kütüphanedendi teslim ettim.O yüzden uygulamadan gösterdim.
Beni Onlara verme de kütüphaneden onu da teslim ettim ne yazik ki.

Geçen ay sonu toplu resim paylasmayinca adet olduğunu bilmiyordum.Hatta bazı arkadaşlar paylaştı şaşırmıştım meğerse racon buymuş.

Bu ay fotoğraf layip saklamaya özen gösteririm.

Zira dün aksi gibi telefonun belleğindeki gerekirsiz fotoları sildim

5 ini kitaptan,3 unu uygulamadan okudum

.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…