Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
parantez icinde kahramanimiz oldugunu tahmin etmissinizdir diye belirtiyorlar
Buna güldüm yanlış anlamayın. Utanmasa “e bunu artık söylemiyorum 300. sayfaya geldin artık anlamışsındır jean valjean olduğunu” yazacak hangi yayınevi çok merak ettim. Aslında iyi çevrilmiş editörü kaliteli kısa metinler her zaman hayal kırıklığı olmayabiliyor. Lisede bazı klasikleri kısa metinden okumuştum fena değildi

Ay güldüm elimde kısa Metin kitap vardı vazgeçip uygulamadan tam Metin okuduğum için mutlu oldum bi yandan

Dorlion yayınlari
Ay güldüm elimde kısa Metin kitap vardı vazgeçip uygulamadan tam Metin okuduğum için mutlu oldum bi yandan
Cok ii yapmissin. Kitabi 2 3 ay once almistim.

Eklentiler

• 1646399297166703935195.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 25
Hala var o tabakalardan.
Nostalji devam etsin dersen.
Evet var görüyorum bazen. Sosyal medyada 90lar sayfası vardı orda çok paylaşılırdı bu tarz nostaljik şeyler, tabi sekiz dokuz ay oldu sosyal medya kullanmayalı.Hâlâ var mı öyle şeyler bilmiyorum
Parantez içindekini tahmin edebildiniz mi bari ? Kısa metin oluşundan ziyade çeviri de kötü anladığım kadarıyla. Bende iskele yayınlarınınkini okumuştum sanırım bi 500 syf civarı, kötü bir izlenim kalmamış bende. Şimdi iki ciltlik tam metne niyet ettik bakalım .Az biraz tırsıyorum ama okuyacağız ınsallah.
C Calcifer başkanım iki cildi iki aya mi yaysaydık acaba ?

C Calcifer ben şuan uygun değilim. Olur mu?

Kizkar okudugun kitaplar elimde degilkayinvalidemletden alıyorum biride ablamda biride ikiside öğretmen arkadaşımda. İlle resmini paylaşmak mi gerekiyo. Yada netten resim oluyomu

Herkese iyi akşamlar C Calcifer im canım ❤
Bu hafta biraz yoğunluğum vardı dışarda evde o yüzden pek aktif olamadım arkadaşlarım herkes iyidir umarım hayırlı akşamlarınız olsun
Kitaplarımı hazırlayıp çekeyim o zaman hemen

Hoş geldin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…