Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayracım kitabın içinde kayboluyor çünkü biraz küçük kaldı 419. Sayfadayım çok akıcı çok sevdim. İsmail’in defterini okurken sıkıldım biraz ama bitti sonunda

Eklentiler

• 61A4C428-0CDA-4BAE-B1CC-3E145EB56599.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 6455F4BE-4E6C-43EC-BD7E-4C8F74270C6B.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 35
Kitabin sonlarindayim. Kapaktan ve isimden genclik aşk romani gibi dursa da ibret alinabilecek bir aile drami ele aliniyor. Ben cok begendim ders cikarilabilecek akici bir roman. okumanizi tavsiye ederim. Herkese huzurlu bol okumali bir aksam dilerim

Baslayalim bakalim

C Calcifer baskanim ben haftasonu calisacagim ve kitap okuma planim yok son bildirimim var. Onuda ekleyim okumam kitap ve sayfayi paylassam bu aksam olur mu ?
Olur canım. Son paylaşımına göre yapıyorum listeyi

Ben en iyisi foto atmayayım, aynı kitapla iki kez attım zaten. Bir kitabı bitiremedi demeyin sonra
Çünkü şimdi bitirdim Kamelyalı Kadın’ı

Okuyan arkadaşlar var yorum yapmayayım ama kitap neredeyse yarısına kadar zor ilerledi, sonra su gibi aktı. Birden bire içine alıyor insanı, hikayede geçtiği gibi Armand’ın karşısında oturup dinliyorsunuz sanki..

At yaa demezler en yavaş okuyanlardan biri benim bana hiç demediler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…