hostessiz calisan ozel okul servisleri

annyhall

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2007
65
0
Kizim 5,5 yasinda ozel bir okulda birinci sinif ogrencisi.okul servisi hostessiz bir sekilde calistirildigi icin cok sikinti yasamaktayiz.kemerini baglayamiyor, zaman zaman buyuk cocuklardan rahatsiz olup agliyor vesaire. Mevzuata gore serviste yardimci personel bulunmasi zorunlu oldugu halde servis hizmetlerini saglayan firma , okulla boyle anlaştık diyor.okul yonetimi ise sikayetinizi yonetim kurulunda degerlendirecegiz diyerek okul acildigi gunden beri bizi oyaliyor, bir yandan da alisir idare eder aslinda gibi cumlelerle bizi oldugu sekle ikna etmeye calisiyor..Danismak istedigim konu su ki firmayi nereye sikayet edersem sonuc alabilirim.? Ankara ili icin belediyenin mavi masa birimine sikayet yazdim, ancak firmayi uyardik seklinde yanitlamalarina ragmen bisey degismedi. Lutfen bi akil verin.sabah kizimin kemerini baglamak icin araca biniyorum.sofor ters ters cumleler kuruyor.kizim duyup uzulmesin ya da bi sekilde adam hirsini ondan cikarmasin diye biseyde diyemiyorum. 3500 lira servis parasi oduyoruz 15 dakikalik yola, hostesin maasindan tasarruf etme derdindeler hala okulla el ele kolkola

Bilgisi olan yok mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…