Hoşgeldin...iyi ki geldin

D.Gezer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
123
3
İyiki Geldin..sen gelmeden öncesi..Gerçekten zaman sıkıcı ve herşey okadar aynıydıki..13 sene iyi günde kötü günde giden bir evlilik..sevgi evimizin temeliydi.10 sene bebeğimizin olması için yapılan mücadeleler sonucu..mücadelemizden sonuç alamamak ..yıpratıcı ve üzücüydü..artık pes ettik..ve dedikki Allah tedbirini al Taktiri bana bırak..demiş .biz mücadelemizi tedbirmizi almıştık artık. Taktiri Allaha Bıraktık..Fakat evimiz hep sesiz hep sakindi ve hep ev düzenliydi,herşey okadar aynıydıkii,evde sürekli resim bakmak ,tv izlemek ,kitap okumak,sevgili eşimle çocuklaşmak,güzel olsada,zamanı geçirmek farklı şeyler yaratmak,oldukça sıkıcı olabiliyordu,sonrasında sevgili eşim bana kocam bir akvaryumla süpriz yaptı ,gördüğümde çok sevinmiştim,en büyük zevkim kahvemi alıp akvaryumun karşısına geçip zevkle içmek olmuştu,rengarenk balıklar,güzel bir hoşnutluk bırakıyordu bende,fakat ben sevmek , dokunmak ,içimde yaşadığım belkide farkında olmadan bastırdığım sevgiyi sunmak istiyordum,farkında olmadan,ve malesef balıklarımıda günden güne kaybettim,tekrar almayı hiç düşünmedim,hergün bitanesi daha öldümü acabayı düşünmek yıpratıcı,akvaryum olayına nokta koydum ve eşim aileme hediye etti,Ve kızkardeşim abla lütfen kedi alalım desede..bir türlü ikna olamıyordum..neden mi ? çünkü korkuyodum evet korkuyodum , kedi varsa karşımda uzağından geçiyordum..yanlız ilginçtir kedigillerede bi hayranlığım mevcuttu..kız kardeşim buradan yola çıkarak..birgün bir kapı çaldı elinde..sen vardın seni gördüğümde hiç terettüt etmeden elime aldım ,kormamıştım avuçlarımın içindeydin okadar küçüktün 3 aylıktın ve şuan olduğun gibi çok çok tatlıydın..melek (kızkardeşim) bu gerçekmi diye sormuştum..evet bak buda karnesi anneside sensin demişti..okadar çok duygulanmıştım ki ,sonra senin yerini hazırladık teyzesi çok güzel sepette almış, sonra wc kumunu.kızkardeşim hayvanları çok sevdiği gibi inanılmazda bilgiye sahiptir,ama ben ne bilgiye nede hayvan sevgisine sahip değilmişim ozamanlar,Çok yazık geçen zamanıma,sen minicik patilerinle yüzmü sevdin,bende seni,artık araştırmaya başladım,sen ne severdin ,nasıl anlatırdın derdini,hep araştırdım,artık birbirimizi çok daha iyi anlayabiliyoruz,sen evimize bir neşe getrdin ,saklambaç oynamayı öğrettin bana,kucağıma aldığımda mutluluğunu mırıldanışını duydum,evimiz sesiz değil artık,işten eve artık daha bir mutlu gidiyorum,çünkü sen beni kapıda bekliyosun,beni gördüğünde ki o sevincini görmek,yaşamadığım en güzel duygu,bana sorumluluğu öğrettin ,ve en önemlisi duyarlı olmayı,hayvanları severim ile değil,birşeyler yapmayı öğrettin,sabahları burnundakı ıslaklıkla yüzmü yıkamayı :),oynarken seninle o mutluluğu mırıltılarını,stresi yok ettin sen,herşey tüm olumsuzluklar dıaşrıda kalıyor seninle,evimizde topumuz oyuncaklarımız var , Herşeyden önemlisi sen varsın..iyikide varsın..Hoşgeldin..ve sakın Anneyi bırakıp gitme olurmu...SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇAPKINIMMMopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canımm arkadaşımmm,ne güzel yazmışsın o güzel duygularını..
bence çapkın çookkk şanslı bi bebek,senin gibi bi annesi var çünkü..

:Saruboceq:Allah uzuuuunn yıllar ayırmasın sizi birbirinizden inşallah tatlım..

çoook güzel yazmışsınız.evde öyle bir dolduruyolar ki hayatımızı... yaşamanın keyfine varıyoruz. çünkü hayat güzelmiş onlar bize bunu her gün öğretiyolar. tek önem verdikleri şey onları okşamamız. istedikleriini yaptırıp kucağa geldiklerinde acayip mutlu oluyolarr. sevdikleri yemek ve oyuncakları varsa deymeyin keyiflerine...
Allahh uzun uzuun sağlıklıı mutlu bir hayat versin size..

öyle güzel ifade etmişsinizki, soluksuz okudum ve çok duygulandım. sevdiklerinizle ve Çapkın'la hayırlı uzun ömür diliyorum size a.s.

Meg a.s. er_ca a.s.ve olgu35a.s. güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar..
gerçekten hayat onlarla çok güzel ve eğlenceli iyiki varlar..ve bir ömüür sağlıklı mutlu bizlerle olurlar inşallaah:Saruboceq: opuyorumnanaktan

gerçekten hayat onlarla çok güzel ve eğlenceli iyiki varlar..ve bir ömüür sağlıklı mutlu bizlerle olurlar inşallaah:Saruboceq: opuyorumnanaktan

ınşallah :Saruboceq: Onlar öyle güzel oluyor öyle çok sevdiriyorlarki kendilerini oglusumsuz bi hayat dusunemiyorum bile ondan öncesi nekadarda boşmus simdi en kotu anımda bile beni mutlu edebiliyor. Bi tane onlar yaa Allah'ım upuzun sağlıklı ömür versin inşallah hepimizin ogluslarına ve kızlarına opuyorumnanaktan

Canım çok güzel anlatmışsın,yüreğine sağlık.
Ben de yine kaybetme korkusu yaşarım diye bir canı sahiplenmedim. Sokaklardaki meleklerime baktım. Ama çok dayanamadım,şimdi bir oğluşum var.
Antidepresan ilacımı bıraktım, gerek kalmadı :)
Bazı kediler belki acıktıkları için uyandırır sahplerini, ben öyle zannettim belki de. Benim oğluş gecenin üçünde ve sabahın altı buçuğunda ıslak burnuyla beni oyun oynamak için uyandırıyor, ağzında da oyuncak faresi :) Artık bir gözüm kapalı, oynuyoruz. İyice yoruyorum onu ve hemen uyuyorum, Nasılsa bir iki saat sonra yine uyandırılacağım diye :)
Zıpır işini de biliyor. Sabaha kadar beni uyutmuyor ama ben işe gidince de akşama kadar uyuyor :))

Canım teşekkür ederim güzel yorumun için a.s. oğluşunda hoşgeldi çok sevindim opuyorumnanaktan oğluşunla mutlu sağlıklı bir ömür dilerim..miniklerin sevgisi bambaşkaa opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…