Hoşgeldin hayatıma bitanem :)

27Eylul

RABBİM SENDEN İSTİYORUM
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
598
0
selam;kızlar bugün aşkımla tam 1 yılımızı dolduruyoruz iyisiyle,kötüsüyle,neşesiyle,hüznüyle koca bir yıl geride bıraktık onu yani bebişimi iyiki tanımışım iyiki rabbim karşıma çıkarmış çok mutluyum hemde çokkk rabbimin bana en büyük lütfu diye düşünüyorum çünkü yarında dogum günüm rabbim bir gün önceden ömrüm boyunca unutamıyacagım bir hediyeyi verdi bana kuzucumu çok ama çok seviyorum kızlarrrr...a.s. :teytey: Şeniz :dance:

canım ne mutlu sana ...
allah bozmasın.. allah mutluluğunuzu daim eder inşallah..
hep böyle gül, sevin.. sen bütün güzellikleri hakediyosun çünkü...

mutluluklar canım inşallah daha nice yıllara

cimiiiii gulen suratim benimmm Allah mutlulugunuzu hic bozmasin insallahh dogum gunun gecmis ama yinede nice mutlu yillaraaa a.s.

çok teşekür ederim kızlar inş hepiniz mutlulukların en yüce mertebesini yaşarsınız,sevdiğimiz insanlardan rabbim ayırmasın bizleri hepini öpüyorum.

cimiiiii gulen suratim benimmm Allah mutlulugunuzu hic bozmasin insallahh dogum gunun gecmis ama yinede nice mutlu yillaraaa a.s.

canım valla eskisi kadar gülemez oldum yaa :) :) :) herşeye ragmen gülmek güzel diye düşünüyorum tatlım :)))))))))))))) kaydirigubbakcemile3 :roflol: kaydirigubbakcemile3

cimcime hatun kaydirigubbakcemile3
eniştemide tebrik ediyorum senide...
darısı parmağındaki gümüşün altınına olsun....

ne güzel cok mutlu oluyorum böyle yazilari okuyunca...
dilerim mutlulugun hic bozulmaz canim...
beraber hayallerinizi gerceklestirdiginiz daha nice yillara...
bu arada dogum günün kutlu olsun...

bicirkiz anam valla hiç sorun degil yüzük takılmış takılmamış, ben zaten ona yürekten baglanmışım canım :)

inş sende hayırlısıyla bir sözlen, nişanlan kaynananla kayınbabanla konuş o zaman herşeyin daha güzel oldugunu görür ve yaşarsın :)

nice senelere canım
Allah mutluluğunuzu daim etsin :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…