Hoşgeldin (Bayram Şekeri) Ecrin'im Sayende Hala Olduuuum :))

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
2.214
4
43
28 Eylül günü akşam saatlerinde gelinimizin nişanı geldi..bir gün sonra da doğum sancıları 10 dk.da bir şeklinde gelmeye başladı..30 Eylül itibariyle sabah 06:30 sularında hastaneye götürüldü..ancak 1 cm açıklık olduğu için göndermişler..o gün akşam 18:00 e kadar sancıları 5 dk.da bire düştü ve sıklaştı..hastaneye götürdüler ve bir saat içinde iftar sofrasında aldık güzel haberi..Normal olarak doğum yaptı :nazar:
giderken abla ne olur sezaryenle alsınlar dayanamıyorum diyordu..Allah yardım etti ve kolay bir doğum olmuş..
minik ecrin 2450 gr ve 49 cm olarak dünyaya gözlerini açtı..Allah tüm annelere böyle güzel doğumlar nasip etsin..
Bayramın ilk günü saat 9 gibi gittik hastaneye ve yeğenimizi aldık getirdik evimize...Adını ben koymuştum zaten...o kadar minik ki..
Muhammed, Ecrinin yanında baya büyümüş geldi gözüme :ecrin_bebek:
Rabbimin Bayram Hediyesi oldu Ecrin :)) Çifte bayram yaşamış olduk yani hihoyyyt

canım hayırlı olsun çok sevindim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Canım hayırlı uğurlu olsun. Allah ım en kötü gününüzün böyle güzel olmasını nasip etsin. Ayyy minnacıktırr şimdi Ecrin bebek :) Muhammed yanında tosuncuk gibi kalıyordur :)

amin ilginciğim teşekkürler...

hayırlı uğurlu olsun canım. Allah analı babalı büyütsün. yaşı uzun olsun.

saadetcim ve deryacım çok teşekkür ederim..:))
her gün ziyaret ediyorum yeğenimi..biraz daha büyümüş mü diye..dün gidemedim. bugün baya büyümüş..bir haftalık olmuş :)))

Ridacim hayirli ugurlu olsun...Allah anali babali buyumeyi nasip etsin ve isteyen herkese tezelden evlat versin...Ben bile ozeniyorum 3.yu...Artik allah bana teyzeligi nasip eder insallah

Elifcim teşekkürler, Allah'ım kızlarını hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin inşallah..gerçekten güzel bir duygu kız çocuk sahibi olmak...ne kadar nazlı oluyorlar..dudaklar kırmızı kırmızı, büzüyorlar..insanın ısırası geliyor..

Allah analı babalı büyütsün.uzun ömürlü olsun inşallah.benim hala olmama daha çookk zaman var.

ridacığım Allah analı babalı büyütsün.. hala olmak çok güzel dimi:)))) ben ilk hala oldduğumda 9 yaşındaydım küçücüktüm daha:))) şimdi ise en büyüğü 15 ,en küçüğü 9 aylık 9 tane yiğenim var. bi araya geldiklerinde hala hala hala durmadan peşimdeler kafam şişiyor artık okadar çoğaldılarki hepsine yetişemiyorum bile:))) bizim tontişlerde büyüyorlar hızla bende bakıyorumda yeni doğmuş bebeğin yanında dev gibi gözüküyor:)))

ridacığım Allah analı babalı büyütsün.. hala olmak çok güzel dimi:)))) ben ilk hala oldduğumda 9 yaşındaydım küçücüktüm daha:))) şimdi ise en büyüğü 15 ,en küçüğü 9 aylık 9 tane yiğenim var. bi araya geldiklerinde hala hala hala durmadan peşimdeler kafam şişiyor artık okadar çoğaldılarki hepsine yetişemiyorum bile:))) bizim tontişlerde büyüyorlar hızla bende bakıyorumda yeni doğmuş bebeğin yanında dev gibi gözüküyor:)))

Evet Tuğbacım, hala olmak güzel birşey..ben 14-15 yaşında teyze olmuştum..aslında hala ile teyze arasında sadece telaffuz farkı var..sevgileri aynı hiç değişmiyor...benim bir halam var adı şule..şu an 35-36 yaşlarında..canım halamın cam gibi mavi gözleri vardır..bizimle çok oyunlar oynardı..biz de çok severdik onu..ben de onu kendime örnek alıyorum..

Canım allah analı babalı büyütsün bayramdan beri doğru düzgün giremiyorum şimdi gördüm çok sevindim allah herkese böle yüce duyguları tatmayı nasip etsin minik ecrin'e sevgiler bizden

Sevgili Rida Ablacım seni gerçekten çok seviyorum..kızım Ecrin için ve dolayısyla bizim için açtığın bu konu başlığını görünce çok duygulandım..teşekkürler..Muhammed ve Ecrin şu an uyuyor.. :)) bir bakayım dedim..ama seni göremedim..öptüm hoşçakal...

X