Hoşçakalın

M

mayatupbebek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mayatupbebek
Sevgili Kadınlar Kulübü Üyeleri,

Sizlerle yaklaşık 3 aydan bu yana Kadınlar Kulübü aracılığıyla bu sayfalarda buluşuyoruz. Öncelikle sizlerle buradan tanışmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Yarın itibariyle projemiz sona eriyor ve bu bölüm aktif olarak devam etmeyecek.

Bugüne kadar site üzerinden ilettiğiniz sorularınızla yaptığınız katkıdan dolayı sizlere teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Umarım elimden geldiğince hızlı bir şekilde sorularınızı yanıtlayarak ve tıbbi süreçlerinizde yol göstererek sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Sevgili Kazen’e ve ekibine Maya’ya bu fırsatı verdiği için ayrıca teşekkür ediyor, Kadınlar Kulübü’nün başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Sorularınızı doktor@mayatupbebek.com.tr adresine ilettiğinizde, elimden geldiğince cevaplamaya devam edebilirim.

Her zaman söylediğimiz gibi doğru ve etkili tedavilerde buluşabilmek dileğiyle diyorum.

Hoşçakalın,

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Maya Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları - TüpBebek - - Tüp Bebek Tedavisi - Tüp Bebek - IVF - Mikroenjeksiyon - Mayatupbebek.com
doktor@mayatupbebek.com.tr

• Konu Sahibi mayatupbebek
herşeyın için teşekkür ederiz

X