Hoşbeş Sayfası

İyilerin şansı olmazmış zaten.Kadınlar kıymet biliyor da adamlar çok odun.Ama onları da biz kadınlar yetiştiriyoruz.Suç biraz da kadınlarda.Kızların şansı olur inşallah.

Abla filmlerdeki veya dizilerdeki evliliğinden bahsediyor.Gerçekte bir evliliği var:)

Yok canımı sıkmıyorum.Tableti gönderdim zaten bakalım ne çıkacak.

Teşekkür ederim tebriklerine.Papatya en sevdiğim çay artık:)

Sana da hayırlı cumalar abla.

Son düzenleme:

Haklısın Aslı'cım baştan çok yüz verdik şimdi astarını al bakalım , alabiliyorsan.
Tüh ben yanlış anlamışım yahu Yok yere resmi olarak günahını almışım Cansel'in
Papatya çayından bende içeyim bari. Menopoz yanmalarına iyi gelir mi ki acep.

Güzel bir hafta diliyorum Aslı'cım.
İşler beni bekler gitmeliyim tez elden..

Son düzenleme:
Bir gün birisi çıkar gelir ve sen bütün gidenlere teşekkür edersin..

- Küçük İskender

Teşekkür edeceğiniz O GÜN'ün en kısa sürede gelmesi dileğiyle.
Öpüyorum hepinizi.
Aslı'cım kimse olmadığına göre öpücüklerin hepsi sana canım benim.

#EvlenmedenOlmaz....Sinema filmi Afisi...

#BizimHikaye ...Sinema filmi afisi ...

#BizimHikaye ...#CanselElcin set resmi....

Güzel sözmüş abla.Sen Memati enişteye teşekkür et demek isterdim ama demiyorum:)

Öpücüğü de aldım.Kızlara verme bana ver sadece:)

Teoman yeni bir albüm çıkarmış.Albümdeki Kum Saati adlı şarkının sözlerini Nejat İşler yazmış.Dinledim güzel şarkı.Döktürmüş Nejat`cığım:)Ekleyemedim şarkıyı telefondan.Mukaddes abla sen eklersin dimi.

Güzel sözmüş abla.Sen Memati enişteye teşekkür et demek isterdim ama demiyorum:)

Öpücüğü de aldım.Kızlara verme bana ver sadece:)

Zinhar deme Aslı'cım. Bana gelenin hali ortada. Bu saatten sonra da yok bir teşekkürüm kimselere geçmişler ola.
Öyle Aslı'cım gelen öpücüğü alır, o kadar.

Akşam Cansel Eski Hikaye oyuncularıyla a haber deymiş , yeni haberim oldu .
Kesin feyse eklenmiştir . Oradan bakarız artık.

Son düzenleme:

Döktürmüştür Aslı'cım, Nette Nejat'ın öyle sözlerine denk geliyorum ki şarkının sözlerini yazmış olması hiç şaşırtmadı beni. Denk geldiğimde ekleyeyim buraya da.

Ni demek canım, sen iste yeter ki ,benim işim bu
.

http://www.izlesene.com/video/teoman-kum-saati-official-lyric-video/8274459

Son düzenleme:
Gözün aydıııııın. Kutlayak. Allah tez elden güzel bir araba da nasip etsin. Kazasız belasız kullanmayı da nasip etsin. Amen.

Hacımmmmm seni daha aktif söz temsil filim, dizi den o güzelim photoshoplarını görmek istiyim.
Ahh ah Mukaddesim. Bazı şeyler hayal oldu. Buraya girmeye bile fırsat yok. İnterneti sadece tahlil, hastalık bakmak için açar oldum. Her seferinde hastalıık bahsetmekten utanır olduım artık. Onun için bu sefer anlatmaycam. Bilgisayarda vakit geçirirken, kediceğzimle, annemi ihmal ediyorum diye kendimi suçlu hissediyorum.

Memati enişteme bak ya. Kendini zorla kötürüm edecek. Tövbe tövbe.

Delüğanlının röportajını okudum eline sağlık. Filmlerde 4 kez evlenmiş. :) Filmine falan gidemem sanırım. Benim işim iş. Allah yardım etsin bağa da, tüm ihtiyacı olanlara da. Dua bekliyom hacılar.

Abla nette Nejat söylemiş gibi dolanan çoğu lafı Nejat adına sahte hesap açan biri yazıyor.Nejat da güzel yazıyorsun devam et diye destekliyor:)

Gözün aydıııııın. Kutlayak. Allah tez elden güzel bir araba da nasip etsin. Kazasız belasız kullanmayı da nasip etsin. Amen.
Sağol Emel.Bol bol kutladım zaten:)Aminnnn:)

Ne olduğunu yazmamışsın ama Allah sağlık,huzur versin.Niye utanacakmışsın aşkolsun.Uzaktan yardım edemeyiz ama anlatır rahatlardın.Kedin iyileşti mi onu da merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…