Hoşbeş Sayfası

Afişini de koyup reklam yapayım bari.Bir daha izleyesim var filmi.

Mukaddes ablacığım anneler günün kutlu olsun.Anne değiliz ama bizim de kutlu olsun dimi kızlar:)

Sagol Aslicim filmin ismi icin.
Sefkat ... gecen aksam tv de vardi.
İnsallah biz de anne oluruz seneye :)
Muko ablacimin kutlu olsun.kizlar ne hediye aldi ?

Mukaddesim, geçmiş anneler günün kutlu olsun. Allah tekrar tekrar tekrarlarına erdirsin. Evlatlarının başından eksik etmesin. Darısı Filiztoşuma, Aslıtoşuma ve Selenime ve isteyen herkese inşallah.

Son düzenleme:
Mukaddesim, geçmiş anneler günün kutlu olsun. Allah tekrar tekrar tekrarlarına erdirsin. Evlatlarının başından eksik etmesin. Darısı Filiztoşuma, Aslıtoşuma ve Selenime ve isteyen herkese inşallah.

Yürekten amin diyorum Emel'im.Ayten Teyzemin de ellerinden öpüp annelerini gününü kutluyorum.Nice senelerde seninle bizimle olsun inş.
Benim ki daha geç oldu biliyorum ama ancak fırsat bulabildim.

Şu an öyle üzgünüm ki yüreğim, yüreğimiz yandı Soma'daki faciayla.

Allah rahmet eylesin bütün hayatini kaybedenlere, mekanlari cennet olsun.
Yarali olanlara da acil sifalar diliyorum...
Geriye kalan ailelere de sabir versin allahim.
238 kişi ölü madende halen 120 kişi varmış. Rabbim hayırlısıyla çıkmalarını nasip etsin inş.

Aksamdan beri o kadar uzgunum ki anlatamam (( Kelebegin Ruyasi filmi geliyor aklima gencecik cocuklar ,babalar ... 400 evin ocagi isigi sondu.cok buyuk aci.

Çok büyük bir acı gerçekten.Haberleri izlerken o annelerin çırpınışlarını gördükçe içim parçalanıyor.İşyerinde olmasam hüngür hüngür ağlayacağım.Ölen maden mühendisinin bir tanesi de buralıymış.Üç kuruş para için yerin dibine girip para kazanmaya çalışıyorlardı.Ateş düştüğü yeri yakıyor.Biz çok üzülsek de aileler kat kat büyük bir acı yaşıyor.Allah sabır versin.Ölenlere Allah rahmet eylesin.Ölüm Allah'ın emri şu ayrılık olmasa((

Sormayın ya. Çok acı. Biz onların yerine koyup kendimizi,empati yapıyoruz. Ama ateş düştüğü yeri yakıyor. Sahibi kadın, akp manisa meclis üyesiymiş. 80 trilyonu varmış hatunun. sorgulanacakmış da, akp sayesinde yırtmış rivayete göre. Hesap da sorulmaz. Öncekilere döner bu iş de. Hala madende kalanlar var. Sağ iseler Allah kurtarsın, ailelerine güç, kuvvet, sabır versin. Kimi ne kolay para kazanıyor. Kimide böyle. TV'yi izlemek istemiyoruz Aytoş'la. Sinirlerimiz bozuldu.

Emel disarida bir kedi var iki saattir miyavliyor.Sen bilirsin derdi ne bunun.Mart ayini da çoktan geçtik:)

Şu ünlülerin,sporcuların Soma'ya gitmesi çok gıcık geliyor bana.Sanki orada sirk var.Millet kendi derdinde sizinle mi uğraşacak.Gideceksen veya yardım edeceksen gizli yap.Esra Erol gitti peşinden akım başladı Gülben Ergen gitti.Esra Erol gitmese akıllarına mı gelirdi acaba.Murat boz gitmiş.Samimiyetsiz insanlar.Selfi akımı gibi bu da moda oldu.Komedi hepsi.

19 Mayıs bayramımız kutlu olsun.

Somanin acisiyla sessiz yuruyus yapildi bizim burada.
Ali Sen'in torunu olmus daha da 17 yasinda.
Aksam tesadufen Ht Magazin izliyordum sosyete dedikodularini veren.annesi ile bu cocuk da vardi bi yardim gecesinde mi ne.sabah okuldayim kardesim mesaj atmus o cocuk olmys diye.meger biz izlerken gece cocuk coktan olmus .

Son düzenleme:
Günaydın gençler ve benim gibi enerjisi yüksek ehtiyarlar.
Efendim yine hafta sonu Armutlu'daydım.Dün öğlen gibi geldim .Nereye gitsen iş ne yapalım . Allah sağlık versin de uğraşalım.
Bu arada sık sık Armutlu'ya gidebilirim şimdiden haber vereyim dedim.

Filiz'imBursa'ya doğru bol bol selam sevgi yolladım aldın mı?

Ali Şen'nin torununa ben de çok üzüldüm . Gencecik evladım acısı üstünde kalsın kader mi kötü yazgı mı ,
nedir bilemedim.

Son düzenleme:
19 Mayıs bayramımız kutlu olsun.

Senin de kutlu olsun Aslı'cım Acılı bi bayram oldu hepimizin için .
Allah beterinden korusun diyorum.

Bu arada mesaj sayın uçmuş Aslı'cım . Çok aktif gördüm seni maşallah.

Mukaddes abla hoşgeldin.Ben de diyorum kayboldu Mukaddes abla yine.Hayırdır yaza hazırlık için mi gidiyorsun Armutlu'ya.

Ali Şen'in torununa ben de çok üzüldüm.Ne kadar büyük bir acı.Allah düşmanımın başına vermesin.Çok zor Ali Şen cenazede hocayı da bir güzel azarladı.Bazı hocalar suyunu çıkarıyor haketti.

Mesaj sayım çok mu:)Kaç senedir üyeyim ben ona bakılırsa az aslında.Siz az konuşuyorsunuz bence.

Ben yine yarışmaya katıldım:)

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=720432

Muko ablacim almam mi selamini aldim hem de tahmin ettiginden daha cabuk aldim.Biz de Guzelyalidaydik(burgaz).tam karsidan isabet etti Mudanyaya gidisimizde :)))

Günaydın, hoşbulduk Aslı'cım
Benim değil Memati'nin yaza daire yetiştirme telaşı var .o nedenle kendisi İstanbul'a gelemediği için ben gidiyorum .
Temizlik çamaşır ütü derken bir kaç günlük yemeğini de yapıp geliyorum.Görünen o ki hafta da bir gidip gelicem herhalde.

Evet az konuştuğumuz konusunda haklısın canım.Ben de vakit buldukca uğramaya çalışıyorum.Ama işte şartlar böyleyken böyle oluyor Aslı'cım.

Muko ablacim almam mi selamini aldim hem de tahmin ettiginden daha cabuk aldim.Biz de Guzelyalidaydik(burgaz).tam karsidan isabet etti Mudanyaya gidisimizde :)))

Tam hedeften vurmuşum desene.
Çok isteyip te bir türlü gidemediğim yerdir Burgaz.Sizin yazlık oradaydı yanlış hatırlamıyorsam . Oh mis gibi
çok güzeldir eminim , tadını çıkar Filiz'cim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…