Hoşbeş Sayfası

Mukaddes abla nerelerdesin?

Mukaddes abla nerelerdesin?

Yettimmmmmmmmmmmm buradayım Aslı'cım.

Efenim herkese selamlar sevgiler.

Bir kaç günlüğüne Armutlu'ya gideyim derken bir hafta kalakaldım.
Gidişim ani olunca haber de veremedim o nedenle özürlerimi iletiyorum , af ola efendim.
Dedim şimdi sayfalar ilerlemiş muhabbet almiş başını gitmiştir.Ama nerde... senin ve Filiz'cikim dışında kimse uğramamış .
Görünmediine göre
Emel'in bilgisayar hepten tırtladı galiba . Selen zaten hiç yok gibi . Neyse bakalım Allah herkese sağlık güzellik versin önemli olan o.

Kolay gelsin Aslı'cım tamir tadilat işlerini de hiç sevmem .
Erkeklerin cinsellik konusunda hiç bir fırsatı kaçırmadıkları kesin Fekat bir kızdan alacak kadar utanma haya da kalmamış .
Git erkek satanı bul da ayıbin örtülsün.Rezil:))))

Son düzenleme:

Yavrum iltifat etmedim gerçeği facede gördüğümü süledim.

Sorma ben de iki kilo dan başka bir gram veremedim .Eee Armutlu'da Memati'yle Allah ne verdiysek yedik tabi .
Ama yine de üstüne almamışım buda bi başarıdır di mi.( ben züğürt)

Mukaddes ablacigim ozlettin kendini.Demek Armutlu'ya gittin.Yaza hazirlik mi yaptin?Memati enistem gezdiriyor seni:)))

Ben de hic sevmiyorum tadilat islerini.İki gündür saclarim diken diken geziyorum ortalikta.Bende biraz duzen hastaligi var da:)Herşey hemen olsun bitsin istiyorum.Ama erkek milletine bunu anlatmak baya zor oluyor.Ben de dişlerimi cikariyorum hemen halloluyor:)))

Aynen abla çoğu utanmaz rezil bu adamların.

Hello kızlar. İki eski bilgisayarın birleşiminden bir bilgisayar yaptık en sonunda. Sağolsun kuzenim bayağı bir uğraştı. Köye kavuştum. Şimdi bi sayfaları okuyum bakayım.

Neee, Aslı, face'eresmini mi koydun.Hemen bakayım. Özlemişim şu mereti. Olmayınca, elim, kolum yok gibi olduydu yav.

Son düzenleme:
Anam, onca yazdığım uçtu.Bir ayarlama yapmam gerekiyor. Girişim iptal oluyor her mesajda.

Hepinize uzun uzun geçmiş oldun demiştim. Bi daha yazamaycam. Yazdım sayın. Pis bilgisayar

Emel hoşgeldin.:119:Ben değil Filiz'in resmini söyledi Mukaddes abla.Sonunda toplama da olsa bilgisayarının olması güzel.Çok alışmışız onsuz olmuyor.Ben de ablamın tabletine el koydum.Öğretmenlere dağıttı ya devlet benim oldu onunki:)Ama bazı sitelere girmiyor.Onu da çözeceğim inşallah.

Kizceler neredesiniz yav ?
Emel iyi olmus bilgisayarini toplatman.artik kesintisiz girersin koye.
Muko ablacim canim benim canim benim
Asli iyi yapmissin el koymakla :)))
Cok sukur bizim okuldaki gosteri kazasiz belasiz bitti.simdi yilsonu gisteri hazirliklari baslar.6 hafta kalmis okullarin kapanmasina.az mi cok mu karar veremedim valla :)))

Gecen hafta gunesi beklerkeni yaridan sonra izleyememistim en onemli bolumunu kacirmisim.izleyen var mi? Ne yapmis sayer kimya gecmiste ve Barisin babasinin ne ilgisi varmis olanlarla ?

Gecen hafta gunesi beklerkeni yaridan sonra izleyememistim en onemli bolumunu kacirmisim.izleyen var mi? Ne yapmis sayer kimya gecmiste ve Barisin babasinin ne ilgisi varmis olanlarla ?
Filiztoşum, ben de tam olarak izlemedim, Ama adam insanları denek olarak kullanmış galiba. "O Benim Hayatım"ı izliyorum. Dolayısıyla GB'yi kaçırıyorum.

Mukaddes ablacigim ozlettin kendini.Demek Armutlu'ya gittin.Yaza hazirlik mi yaptin?Memati enistem gezdiriyor seni:)))

:

Aynen Aslı'cım bende çok özledim sizleri Ama bak bu aralar yoğunluktan yine gelemiyorum .Cumartesi dua okutucam . Hazırlık , temizlik falan ..
Bu arada memati ayağını burkmuş arkamdan o da geldi İstanbul'a kol derken birde ayak çıktı başıma. Voltaraenle idare ediyoruz ( sanki doktor kalmamış gibi..)iki gündür iyi gibi.

Yaza hazırlık değil Aslım. Eniştenin bazı işleri vardı onun için gittim. Hem bu sene yeni dublexime taşınacam ya niye temizlik yapayım di mi ama

Filiztoşum, ben de tam olarak izlemedim, Ama adam insanları denek olarak kullanmış galiba. "O Benim Hayatım"ı izliyorum. Dolayısıyla GB'yi kaçırıyorum.

Yeni bilgisayaran hayırlı olsun hacım Güle güle iyi günlerde kullan inşallah.
O Hayat Benim'i bende izliyorum Emel'im . Nuran denilen oyuncu dehşet . Nasıl bir oyunculuktur . Her defasında hayranlıkla izliyorum kadını.

Filiz'cim seni de öpüp acıl çıkıyorum .

Herkese güzel günler olsun inş.

Görüşmek üzere yavru kuşlarımmm.

Son düzenleme:
Ben de O Hayat Benim'i izliyorum.Güzel dizi bence.Efsun'la annesi çok fena.Ortaya çıksa artık adamın kızının Efsun değil öbür kız olduğu.Uzayınca sıkıyor.

Mukaddes abla Memati enişte sakata çıktı desene.Geçmiş olsun.Biz de dün okuttuk dua.Az kişiyi çağırsan da çok telaş oluyor.

Kızlar
Aynen Mukaddesim, süper bir oyunculuk. Bizim delüğanlının exsevgilisi de var. Gözleri pek güzel. Ama çok mırıl mırıl konuşuyor. Ne dediği anlaşılmıyor.

Canım eniştem. Hasta ettin adamı. İyi bakamıyon.Gelip ben bakacam ama artık.

Ülen Selen'e bak. Bir gitti,pir gitti.Kalleş.

Aslıtoşum, senin de tabletin hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Filiztoşum, az kalmış tatile.En güzel meslek öğretmenlik. Bol tatil.

Son düzenleme:
Emelcim az kaldi diyorsun tatile ama okullar kapanir kapanmaz bizim yaz okulu baslayacak ayrica seminerler var.uc hafta tatilimiz var sonra da agustosun 15 inde tekrar seminerler var.anlayacagin bu sene ozel sektordeyim ya tatil az.

Aslicim sen bi film tavsiye etmistin bayagi oldu.gercek hikayeden alinma bi kucuk kiz vardi ailesini bulmak icin yola cikiyor 3-4 senede gidiyor baska bi ulkeye.yolda kurtlarla filan dostluk kuruyor.ben izlemistim o filmi ama adini unuttum.bi arkadasa tavsiye ettim ama adi yok :))) neydi sen hatirliyor musun?

Filiz Yaşam Savaşı'ydı filmin adı.İki gün önce net yoktu işyerinde.Ben de Şevkat Yerimdar adlı filmi seyrettim.Onu da tavsiye ederim:)Başroldeki adamı Türkan dizisinden beri beğenirim zaten.Şu an televizyonda oynayan Ankara'nın Dikmeni kesinlikle o filmden esinlenmiş bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…