Hoşbeş Sayfası

Çok güzel söylemiş . Emeğine sağlık Aslı'cım.

Hafta sonu benim kizlar da hep bu şarkıyı dinlediler.

Soner Sarıkabadayı'dan daha güzel söylemiş.Onun söylediği hiç dikkatimi çekmemişti.

Günaydın gençler ..

Nerelerdesiniz yahu..!! iki gündür kimse uğramamış.

Aslı'cım sende izindesin , hasta falan değilsindir umarım.

Kimseler gelmemiş hakikaten de. Selen iyice ekti bizi. Okusa, kediciğim için başsağlığı dilerdi mutlaka.

3-4 gündür migrenim tuttu. Gitmiyi. Kardeşimde tansiyon çıkmış. Zaten kalp hastası. Alkol alıyor. Kendi kendini hasta ediyor. İlaçları içmediğini söylüyor. Kendine acıyor vs. Sinirlerimiz bozuldu. Benim de hiç yükselmeyen tansiyonum yükseldi. Başımda künt bir ağrı, sırtım kasılmış vaziyette. Hiç bir şeye üzülmemek lazım. Ne gelirse üzüntüden.

Merhaba .. İyi akşamlar Emeli'im.
Selen'e bende bir abla olarak kızmaya başladım doğrusu.

Selen'cim okuyorsan iki kelam yaz yoksa geliyorum faceden azar işitmeye hazırlan.

Bak abine de kızdım Emel'im . Allah şifa , iyilik versin ama niye kendine bakmayıp size sıkıntı oluyor . Kokkoca adam yahu kasit yapar gibi hem kendi hayatıyla oynuyor hemde yetmezmiş gibi yaşlı başlı anneciğini üzüyor bek senin de sağlığın bozulmuş .Size günah değil mi kendine acımıyorsa size acısın. Yada gelip hiç söylemesin size . Aaaa akşam akşam sinirlendim yahu.
Aynen hacım üzülmemek lazım ama elde de değil ki insanı en fazla yaralayan kendi canı yakınları zaten.

Aslı'yı da merak etmeye başladım onun iki gün değil miydi izni?

üç gündür uğramamış.İnşallah bi terlik yoktur .

Son düzenleme:
Mukaddes ablacığım iyiyim çok şükür.Dün izinliydim.Haftada bir benim iznim.Normalde salı günleri ama bu hafta değişti.Genelde buradayım.Kimse olmayınca kendin yaz kendin dinle gibi oluyor.Onun için yazmıyorum.

Emel kardeşinin kalbi varsa alkol almaması lazım.İlaçları da içemez çünkü alkol alıyor.Psikolojisi bozulmuş anladığım kadarıyla.İçki içen insan topluma da karışamaz .Gece içer,gündüz öğlene doğru ayılır zaten.Kendine acıyorsa bir yerden başlasın içkiyi bıraksın.Bırakamıyorsa tedavi olsun.Evli değil mi?Tansiyon çok önemli.Dikkat et kendine.Üzülme desem elde değil.Kardeş çünkü

Kızlar ben geldim. Mukaddes abladan azarları işittim, geldim. Nasılsınız,?Emelim, dün Mukaddes abladan duydum gece, kediciğini kaybetmişsin, çok üzüldüm, arayacağım canım benim.
Hep aklımdasınız, kafamı kaşımaya vaktim yok inanın. Kafamı kaşımaya, saçımı boyamaya bile vaktim yok, ne zamandır bir çıkıp dip boya yapmak için saç boyası alacağım, onu bile yapamıyorum. neyse bugün alabildim sonunda. Yoksa aynaya bakınca kendimi çok kötü hissediyorum, beyazlar çıkmış...
Facede hep açık görüyorsunuz beni, farkındayım ama o sırada facede olmuyorum, skyptayım, işle ilgili bütün bağlantımız skypta olduğu için bütün gün skypım açık, skypa da faceden kayıt olduğum için orada açık olunca öbür taraftaymışım gibi görünüyor.
Böyle işte, işte çok yoğunum, evden çalışıyorum ama, evde çalışmak daha da zor, hem evle ilgili herşeyi yapmak zorundasın hem de işini. Bir de elaman eksiğimiz olduğu için yükümüz ağır. İşimi çok severek yapıyorum, mesleğim ne de olsa, haber yapmak kadar beni mutlu eden başka bir işim olmadı şimdiye kadar. Yorucu, yoğun ama severek yapıyorum. Buraya gelmeye çalışacağım tekrar, ilk boş anımda yazdıklarınızı da okuyacağım. Ne olur kırılmayın, böyle uzak kaldığım için. Sizleri seviyorum. Görüşmek üzere...

İyi olmana sevindim Aslı'cım Buraya uğrayan en çok sen olduğun için görmeyince çok meraklandım .
Demek iznin haftada bir gün ben nerden uydurduysam iki gün diye.
Haklısın canım kimse olmayınca içinden yazmak gelmiyor insanın.

Selen'cim işinin mahiyetini çok bilmesem de ne kadar yoğun olabileceğini az-çok tahmin edebiliyorum canım .
Ama biliyorsun şunun şurasında beş kişi kaldık. Gönül istiyor ki beraberliğimiz bozulmasın . Eğer bi koparsak bir daha asla biraraya gelemeyiz.
Buna benim gönlüm ki sanıyorum senin sizlerinde razı değil.Hal böyleyken çok değil iki kelime yazabilirsin bu çok vaktini de almayacaktır.

Bizde seni seviyoruz canım, bu sitemlerimiz de seni sevdiğimiz için zaten.

Hele bir gelme.. Tekrar azarları işitirsin.. Ona göre.

Son düzenleme:
Merhaba gençlerve benim gibi ruhunu genç tutmaya çabalayanlar
Hepinize güzel hafta sonları olsun efenim .

Birazdan alışverişe gidiyorum hava da güzel niye evde durayım

di mi ama.

Filizc'cim neredeysen çık ortaya az kaldı ..azar sırası sana geliyo ona göre bak .

[video=youtube;cTkzQOSst-8]http://www.youtube.com/watch?v=cTkzQOSst-8[/video]

Mukaddes abla havayı güzel gördün attın kendini dışarı dimi.Burada da güzel ama içeriler yine soğuk.

Dün saçlarımı kestirdim yine memnun kalmadım.Yan katlarımı eşit kesmemiş.Sabah soruyor bir de memnun musun diye.Hiç eşit olmamış dedim. Ortadan ayırırsam eşit.Ben öyle kullanırsın sandım diyor.Sanki kestirirken ortadandı benim saçım.Gideceğim düzeltecek.Hiç iyi kuaföre rastlayamadım.Gelip kendi tanıttı dükkan açtık diye.Deneyeyim dedim.Bir de İstanbul'da Marmara Oteli'nde çalıştım kaç yıl demez mi.

Dun sabahtan uce kadar seminerdeydim.hava da nasil guzeldi.butun hafta bekle cumartesiyi sonra hayalkirikligi ama dorde kadardi kactik biz :)) biraz dolastim ama gunesi kacirdim tabii.
Bir turlu gecmedi hastaliklar.tam toparliyorum birinden bulasiyor.adan z ye butun vitaminleri iciyorum.

Merhametin finalini izleyememistim bugun izledim.bu ne ya boyle son mu olur (( aglamaktan icim cekildi resmen.yazik ya narinle denize.tam da mutlu olacaklardi ne guzel her sey duzelmisti.

Evet Aslı'cım aynen dediğin gibi attık canımızı sokağa. Baya da geç geldik eve.Greyder de İki ürün alana elli tl indirim varmış . Küçük kızımla birer tane aldık yüzseksenlik bot bize yüzbeşe geldi.

Nasıl düzelttirebildi mi saçlarını.. senin de şansına Aslı'cım iyi bi kuaföre denk gelemedin.

Merhametin finalini izleyememistim bugun izledim.bu ne ya boyle son mu olur (( aglamaktan icim cekildi resmen.yazik ya narinle denize.tam da mutlu olacaklardi ne guzel her sey duzelmisti.

Merhaneti hiç izlemedim Filiz'cim bilmiyorum. Sen Kara Para Aşk'I izledin mi?

vaktin olursa izle bak fena değil.Engin-tuba ilk duyduğumda ne alaka hiç olmamış demiş idim.
Ama seyrettiğim de yakıştırdım .Aslında Tuba mıy mıy yine ama Engin hoş delüğanlı komiser hallerde pek yakışmış.

Filiz'im geçmiş olsun yavrum yine mi hastasın .Bu vitaminler iyi hoşta yan etkilerine dikkat ediyor musun içerken.
Kimisi kilo kimisi kıllanma yapıyormuş . Kendi bilşdiğine iş yapma yavrum en doğrusu doktor kontrolunde içmen.

Merhaba kızlar, dün izin günümdü ama hava soğuktu, pazar günü için bütün hayalim deniz kenarında çay bahçesinde kahvaltı ve sonra uzun uzun yürümekti, ama dün hava epey soğudu ve yağmur yağdı. Yine dışarı çıktım ama kapalı alanda oturduk arkadaşım Gülten'le.

Yoğun şekilde bilgisayar başında çalıştığım için, dışarı çıkınca da kapalı yerlere gidesim yok hiç, tiyatroya kaç aydır hiç gitmedim. Kendimi deniz kenarına, kıra bayıra atasım var hep. Çok şükür az kaldı havalar güzelleşecek, o zaman ver elini Adalar. Adalara bayılıyorum, lotodan para çıksa, Burgazada'dan minicik bir ev alırım, sakin sakin huzur içinde yaşarım. Umut dünyası işte.:) Laptopumu alır deniz kenarında çay bahçesinde haberlerimi yazarım. Hatta o huzurun verdiği ilhamla kitap yazmaya da başlarım.

Merhaba Selen'cim, seni görmek ne büyük saadet.
Şimdi nisbet gibi olacak ama senin dün yapmak istediklerinin birazcığını benim mimarla yaptık. Ama biz kahvaltı değil sülemesi ayıp balık ekmek yedik .
Tarabya Otel'ine gitmeden deniz kenarında çok güzel yerler var ana kız o yağmurda keyif yaptık.Biraz üşüdük ama olsun deniz martılar falan , değerdi.

Şimdi sana ne semineri desem cevap gelmeyecek onun için sormuyorum.Hap olarak vitamin alıyorsun galiba.Bizimkiler de balık hapı içiyor.Bir ben içmiyorum.Doğallıktan yanayım:)

Ben izledim ve böyle saçma bir son görmedim.Senarist intikam aldı diziyi bitirdiler diye galiba.Deniz'in kocası vurulmuş o kocasını üzerinden atıp adam öldürdüm diye verdi kendini yollara.Sermet o adamın hakkından niye gelmedi.Maşallah eli kolu herşeye yetişiyordu.Çekip gidelim demek hiç Sermet'e göre değildi.Narin desen orada çatışma çıkmış geçmiş arabada oturuyor.Son zamanlarda ciyak ciyak bağırıp sinir ediyordu zaten beni.Şadiye'nin kızı da ortaya çıkmadı.Nereden baksan elinde kalır.Güzel bitirin de herkes güzel olarak hatırlasın dimi.Şimdi saçma biten bir dizi olarak hatırlanacak.

İyi almışsınız botları abla.Şimdi tam alışveriş zamanı.Çok ucuzluk var.Kardeşim on liraya düğünde bayramda giyilebilecek çok güzel bir elbise almış.Beş liraya da renkli kot.Ben de yarın gitmeyi düşünüyorum.Alıp kenara koymak lazım önümüzdeki kış için.

Düzelttirdim saçlarımı.Hala öyle olmaz böyle uzun kalması lazım diyor.Niye resimdekiler hep aynı ya dedim.Oradaki kız onlar photoshop demez mi.Kendi gibi cahil sandılar beni.

Ben izledim beğendim Kara Para Aşk'ı.Ama Tuba Büyüküstün'ün yüzünde hep aynı ifade.Mimik yok kızda.Donuk donuk bakıyor.Dediğin gibi mıy mıy abla.Kafası oynamıyor ya.Engin'i çok beğendim.Yakışmış rolüne.Kurt Seyit dizisinden daha güzel.

Selam selen.Çok yoğun çalışıyormuşsun.Sevdiğin işi yapıyorsan buna katlanılır.Plan yapıp olmayınca insan sinir oluyor ama arkadaşla muhabbet de hiç fena değil:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…