Hoşbeş Sayfası

Filiz'cim ufaklıkların haylazlıklarıyla ilgili bildiğim dua yok Ama şu an aklıma gelen ilk şey kafalarını sıkca tokuşturanların aileleriyle irtibata geçmek.
Çağır velilerini bi güzel döşen ben önünü alamıyorum disiplin falan de biraz sert mi oldu olsun varsın gözlerini korkut biraz çoçuklarına sahip çıksınlar.

Ben kitabiını okumadım ama dizide değişik mekan yerler görmek hoşuma gitti.Zevkle izledim . umarım izlemeye de devam ederim.Çünkü bi yerden sonra iş güç Memati faktörüyle kopuyo bende:))

Son düzenleme:

Ben ne vakit pro olucam Aslı'cım litfen söyler misin bağa . Ben niye beğenilmiyorum Allahım kıskançlıktan çatlamak üzereyim.

Bence de erken yavrum dediğin gibi beklentiyi yüksek tuttular reklam üstüne reklam Star yeni yıla bile Seyit-Şura dansıyla girdi.
Burda başka bir şey daha var Aslı'cım Kıvanç karşıtları kendi sevdikleri diziye rakip gördüklerinden olumsuz yorumlar yapıyorlar bilinçli kasıtlı olarak .
Kaldırılır bu dizi iş yapmaz fos çıktı diyen hep bunlar. Ama kötü niyet olmamak lazım Allah ayağına dolaştırıverir.

Bu arda dün akşam Zeytin Tepesi niye yoktu anlayamadım yoksa kaldırıldı mı öyleyse vallahi çok üzülürüm.

Abla parayı basıp pro olabilirsin.Ben çok çalıştım didindim bedavadan kazandım.Ben seni çok beğeniyorum yetmez mi.

Evet yılbaşında bile dans sahnesini koydular.Kıvanç var ya tutacağı garanti sanki.Sap sarı bir adam işte.Nesi varsa.Benim amcaoğlu da aynı Kıvanç.Ne var yani bizde de var ondan.Olumsuz yorumlar bu kadar çoksa ters giden bir şeyler vardır dizide.Düzeltirler yoluna devam eder.Reytingler kötü de olsa kaldırmazlar.

Dün akşam koymadılar Zeytin Tepesi'ni.Çok gıcık bir kanal.Onu da kaldıracaklar büyük ihtimalle.Ya da günü değişecek.Bu sene neyi sevdiysem elimden aldı bu kanal.

yapma ya.. demek pro olmanın maddi karşılığı da var. Ama senin ki böylesi daha kıymetli.
Sağ ol Aslı'cım yeminle ben seni daha çok beğeniyorum ama işte tek senin beğenmen pro olmama yetmiyo. parayla almanın da hiç bir değeri yok benim için hak etmedikten sonra

ahh ahhhhhhhhhhh nerde Cemal Nerde uyuz sarı Seyit Mukayese bile kabul etmez.

Dediğin gibi günü değişebilir evet ya bu sene dizi çizmede rekora koşuyor kanal D. Zeytin Tepesini de kaldırırsa hiç şaşırmam.

Son düzenleme:
Oooo Aslıtoşum, KK Pro olmuşun. Hayırlı olsun. Bakalım hediye çeki verecekler mi.

Ben senelerdir dua ederdim acı çekmeden rahat uykularında ölsün pisiciklerim diye. 2 hafta sıkıntı yaşadı. Sıkıntısı çok oldu. Ama Allahtan, son gecesine kadar inleme, sızlanma olmadı. Barsaklarından çok çekti, hep kabızdı. Kaplumbağa gibi karnını altına topluyordu. Ve kas diye birşey kalmadı. Çok kısa sürede hızla zayıfladı. Denge kaybı oldu. Sarhoş gibi yürüyordu. Son gecesi biraz sıkıntılı geçti. Yine de çok korktuğum gibi olmadı. Fazla sürünmeden gitti. Kardeşim sevmez pek hayvanları. O bile çok üzüldü. Gidici dediğimde 2 sefer nasıl diye aradı. Ölünce başsağlığına geldi. Pek söyleyemez böyle şeyleri ama çok üzüldüm dedi. Komşular çok üzüldüler, çünkü bu cana yakındı. Her geleni bir kontrol eder, insan gibi baştan ayağa incelerdi. Üzüntüsü içimde. Ama Allah bu sefer daha metin etti beni. Hep öyle dua etmiştim. Acılarıyla kahretme diye. Kendime şaşıyorum. Kabullendim. Yaşlıydı, çekmeden gitti deyip avunuyorum.

Son düzenleme:
Kurt Seyit'den ben de sıkıldım yav. Masraftan kaçınmamışlar. Daha ilk bölümdü belki düzelir. Kıvanç dizideki en güzel şeydi. Diğer oyuncular bana pek bi yavan geldi. Daha adapte olamadılar zaaar. Küçük Ağa'da neye benziyor Allahaşkına. O kıza da sinir olurum zaten. Erkek oyuncuyu da pek başarılı bulmadım. Saçmasapan.

Bu arada Zeytin Tepesi'nşi de yemişler. Bu hafta yayın akışında yok. P.tesi'ne falan alsalar gününü.

Aslı, Leopar desenlini TV de izlemiştim.Aradım, taradım, nette bulup, kaydettimdi. Tarif yoktu. Bak şimdi senden detaylı olarak kaydediciiim.Ellerine sağlık.

Sana face'den böyle birkaç fikir yollayım. Buraya koyarsam çalabilirler. Sen onları hayata geçirirsin.

Filiztoşum, Veda romanını diziyi izledikten sonra yakın zamanda okudum. İyi ki öyle olmuş. Kitaptaki şahsiyetleri hep dizidekilermiş gibi canlandırdım gözlerimde. Evin büyük kızı dışında çok uydu.

Mukaddesim.

Son düzenleme:
dur kiz neye dellendin Aslicim ? valla anlamadim.cocuklardan kafam oluyor binbesyuz zaten
muko abla bunlarin ailelerone bisey denmez bunlar ozel okul bebesi :)) valla adami kapinin onune koyarlar.her sey guzel manzarasi ciziyoruz hep.
tariflere bakiyorum ya ama bu son ekledigin varsa bakamadim asli anca son sayfalar.

Hayırlı Cumalar arkadaşlar!

Hepinizi öperem çok severem.

Vaktim dar yürüyüşe gidiyorum.

Geldiğimde görüşür inş.

Emel'ciğim gördüm gönderdiğin resimleri.Hepsi çok güzel.Bir fırsat çıkarsa kullanırım inşallah.

Zeytin Tepesi gidici galiba.Neyi sevsem elimden aldı bu kanal.İnşallah hiçbir dizileri tutmaz bunu da kaldırırlarsa.

Kıvanç da ne Kıvanç'mış be.Hiç ilgimi çekmiyor benim.Allah yürü ya kulum demiş yürümüş.Ona verilen imkanlar başkasına da verilse onun gibi olurdu.

Mukaddes abla yürüyüş mü yapıyorsun her gün?Hiç ihtiyacın yok aslında:)

Zeytin Tepesi gidici galiba.Neyi sevsem elimden aldı bu kanal.İnşallah hiçbir dizileri tutmaz bunu da kaldırırlarsa.

Mukaddes abla yürüyüş mü yapıyorsun her gün?Hiç ihtiyacın yok aslında:)

Aslı'cım dizinin gidici olduğuna dair ne söylenti nede haber yok canım . Lakin bu hafta atv de Kara Para Aşk başlıyo ki Engin Akyürekve Tuba Büyüküstün hayranları uzun süredir bu diziyi bekliyo seyredeni bol dolayısıyle reytingleri de yüksek olacaktır diye düşünüyorum.Bu nedenle kanal d gün saat ayarlamasına gidecek sanırım. Gitmeli de zaten .Yoksa aynı anda Zeytin Tepsi tepetaklak olur canım.

Bi ara her gün yürüyorduk Aslı'cım çok iyiydi daha sonra ameliyat falan girince ara vermiştik.
Bu ara tekrar başladık daha dört gün oldu yaza kadar da sürdürmek istiyoruz .Bakalım .. İnşallah.

Ah yavrucum ihtiyaç nasıl olmaz ameliyattan sonra dört kilo aldım üstelik baş edemediğim bir iştah yime arsızlığım var bunun
önünü alamazsam verdiğim emeklerin hepsi çöpe gitmiş olur.Çok zor gibi görünse de az yiyip yürüyüş destekli eski fit günlerimie dönmeyi düşünüyorum inşallah. maşallah.

Böyle şeyleri hiç sevmesem de adettendir ,

Kadınlar gününüz kutlu olsun efenim.

Kadir kıymet bilen kadına saygı duyan eşleriniz olsun inşallah.

Haber yok da dizi de yok orta da abla.Geçen gün başroldeki kız İstanbul'daydı.Dizinin Ayvalık'ta çekildiğini varsayarsak ne işi vardı bu kızın İstanbul'da.Otursun oturduğu yerde dimi:)

Dört kilo birşey değil verirsin sen bu azimle.Ben de biraz önce iki tane çikolata yedim.Her seferinde birini ertesi gün yemeyi planlıyorum ama bir bakıyorum ikisi de yokolmuş.Akşam da büyükçe bir pasta yedim.Herkes bir dilim yedi.Biz ablamla geri kalanı ikimiz bölüşelim diyip anlaşma sağlayıp afiyetle bitirdik.İkimiz tatlı hastasıyız.

Böyle şeyleri hiç sevmesem de adettendir ,

Kadınlar gününüz kutlu olsun efenim.

Kadir kıymet bilen kadına saygı duyan eşleriniz olsun inşallah.

Aynen abla.Ben de sevmem ama hepimizin kadınlar günü kutlu olsun.

Kadın cinayetlerinin son bulduğu bir yıl olur inşallah.

Ben de kutlayım bari kadınlar gününüzü. Ben de siniroluyorum bu günlere. Sevgililer günü, sigarayı bırakma günü. öff.

Mukaddesim, sen zaten fit hatunsun. Hırpalama kendini. Bende de hiç azim yok.Niyet de yok. Saldım çayıra,mevlam kayıra türünden gidiyorum bakalım. Bir dur demem lazım ama, boşvermişlik var üzerimde.

[video=youtube;I3zWq2huGaA]https://www.youtube.com/watch?v=I3zWq2huGaA[/video]

Son düzenleme:

Aslı'cım Zeytin Tepesi'nden haber var canım .Dizi 19 Mart çarşamba 22:15 'de yayınlanacakmış.
Yavrum arada izin günleri İstanbul'a sevgililerinin ,ailelerinin yanına geliyorlar ya ondan.

Yavrucum sen bakma vericem falan deyip efelendiğime nerde bende o azim popo göremiyorum valla.
Memati de geldi yürüyüş , yeme , bütün dengelerim şaştı yine.Hava da bozdu ye otur evin içinde.
Bende tatlıya düşkünümdür hele pasta ..Özellikle muzlu deme bana.

İnanmazsın Emel'im enişten de fit hatun, hatunumsun diyo ama ben yer miyim ? Pışıkkk...beni kendi kilosuna çekmek , kötü emellerine alet etmek için öyle söylüyo, ben bilmez miyim.
Yok Emel'im hırpalamak gibi bi şey sözkonusu değil annem,gayet yumuşak bacak hareketleriyle..
bende sen gibi saldım çayıra moduna girdim dünden .Hani gelmeyen bir pazartesi var ya işte o gün başlamayı düşünüyorum yeniden:))
Pazar günleri de bir iştah anacım,dünyayı yisek doymuyoruz sanki Herkes mi ,biz mi böyleyiz bilemiyorum yani.

Son düzenleme:

İyi bari kaldırmamışlar.Merhamet bu hafta bitiyor ya yerine onu koyacaklar demek.

Memati eniştem hizmet bekliyor sen de o hizmetten yararlanıyorsun dimi abla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…