Hoşbeş Sayfası

Hemen kötü düşünme Emel'im inşallah iyileşir. Hem bu kadar da üzme kendini elinden geleni yapıyorsun gerisini de Allahın takdiri bırak.. Hey Allahım, kendi sağlığınla uğraşırken birde kedilerinle uğraşıyorsun ya kızayım mı üzüleyim mi bilemedim.

Bakıyorum da Tayanç'la aranızda su sızmıyor hayrola neler oliyi Emeli'im.

Bak bende sırf senin için Tayanç'ı buldum getirdim yalnız resim niye küçük eklendi.
Aslı kocamandı yahu.
Aslı'cım aslı için yardım et.

Tıklayın büyüsün.Trafiği iyice karıştırdım.

Eklentiler

• $xVB2NZ.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
İyi akşamlar efenim görüşmek üzere:)

Son düzenleme:
Emelim duydum bikere Tayanca yaziyormussun :)))) ama seninle paylasabilirim :)
gercekten karizma olmus adam yaslanmak yaramis ama bence sac ektirmis o .Aliyede Kahramandi adi saci uzundu ama tepesi acikti sanirim.
ben boyle rolleri seviyorum asik ama tripli :)) kavusunca boyle mic mic oluyorlar isin buyusu kaciyor.

Evet Filiz'cim ektirmiş olmalı .Çünkü bende hatırlıyorum Tayanc'ın tepesi azıcık kel idi.
Akşam dizinin başını yine kaçırdım. Tarık abisi Emin'nin kazara ölümünden nasıl bu kadar emin olabilir .Gerçi bi ara kömiserle konuşmalarında işgillenir gibi oldu Deniz uyarmasaydı saf gibi inanmaya devam edecekti herhalde.

Bakınız nice aradan sonra çalışma yapıverdim. Bakalım beğenecek misiniz.?

Tıklayın büyüsün:))

Son düzenleme:
Abla bu aşk sana ilham verdi demekki.Eline sağlık.

O kadın kızların anneleri değilmiş.Biz niye öyle sandıkki:)

Havalar ne tuhaf değil mi?Burada herkes montsuz geziyor.Kısa kollu bile giyen var.Kış da kışlığını bilmiyor hiç.Hiç iyi birşey değil.

Aslı'cım bu aşktan çok Tayanç'ın etkisi diyelim.

Evet ya değilmiş çıka çıka komiserin karısı çıktı.

Burda da öyle ben üç gündür kalorifer yakmıyorum. Kuraklık aldı başını gitti,yazın susuz kalıcaz bu gidişle.
Ağaçlar çiçek açtı kışı görmeden baharı yaşıyoruz Dünde cemre düşmüş havaya .
Pazar günü yağış geliyor soguyacak diyolar inşallah . Ben biraz kar yağsın istiyorum.

Son düzenleme:
X-Factor'da bizim komşu kızı yarışacak pazartesi günü.

[video=youtube;gokwMY-vMg0]http://www.youtube.com/watch?v=gokwMY-vMg0[/video]

Tayanç değil de rolün etkisi diyelim.

Evet bu gidişle susuz kalacağız yazın.Şöyle bir hafta yağsa hiç durmadan.Eskiden bıkardık şimdi dört gözle bekliyoruz.

Öyle mi .. İzleyeyim diycem de Karadayı'yla çakışırsa izleyemem.
Ama sen buraya koyarsan izlerim Aslı'cım.

Öyle mi .. İzleyeyim diycem de Karadayı'yla çakışırsa izleyemem.
Ama sen buraya koyarsan izlerim Aslı'cım.

Koyarım abla merak etme.Geçmiş elemeyi zaten.

Tayanç değil de rolün etkisi diyelim.

Evet bu gidişle susuz kalacağız yazın.Şöyle bir hafta yağsa hiç durmadan.Eskiden bıkardık şimdi dört gözle bekliyoruz.

Yok yok Tayanç'ın da etkisi büyük.

Aynen canım . Enişten de inşattan ötürü yağmur yağsın hiç istemiyo işe ara vermek zorunda kalacak ya ondan.

Ziynet Sali çok ağlak yarışmada gıcık oluyorum.Ota b... derler ya aynen öyle.Hayatı çok mu zor geçmiş nedir.Arabesk takılıyor çok.Baştaki adam da çok süzüyor insanları.Bakışları çok fena.

Yok yok Tayanç'ın da etkisi büyük.

Aynen canım . Enişten de inşattan ötürü yağmur yağsın hiç istemiyo işe ara vermek zorunda kalacak ya ondan.

Hııı Tayanç diyorsun yani.Bugün nette okudum.Boşanmadan gidip başkasıyla nişanlanmış.Kız yabancı.Halbuki Türk kızlarının suyu mu çıktı dimi.

Memati enişteye bak sen.Yazın yıkanacak su bulamayacak haberi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…