hosakal

E

EU2

Ziyaretçi
bugun seni terk ediyorum sessizce çekip gidiyorum beni hiç bulamayacagın bir yere...Hoscakal... 3,5 yılın tum acısını nefretini kırgınlıgını ve kara sevdasını alıp da gidiyorum.Yasımdan buyuk bi asktı bu ama sonlanacakmıs meger,meger o giymeyi hayal ettigim gelinligi hicbir zaman senin icin giyemeyecekmisim, hiç bir zaman gulemeyecekmisim bu askta meger...Basından bilseydim saygının tukenecegini baslamazdım bu aska yıpratmazdım kendimi ve seni canın sagolsun nefesim...bilseydim aglamazdım gecelerce ya bir gun benden once olurse diye... Bilseydim sevmezdim seni.Bir seyleri açıklamaya calısmaktan fedakarlıklardan YORULDUM YENİLDİM KIRILDIM...Artık aska tovbe etmeyecegim,hayata kusmeyecegim,guclu olacagım ve bir daha senin icin aglamaycagım İcimdeki seni silip yeniden dirilecegim.Senleyken kaybettigim gulucuklerimi yeniden saçacagım etrafıma...Hoscakal... Yasattıgın tum kalp yaraları için tesekkur ederim.Beni benden alıp kırdıgın, her defasında daha cok kıvrandırdıgın icin tesekkur ederim.Gucsuzlugu deneyip beceremedigim, her guclu anımda kalbime acı yukleyip beni yıktıgın icin tesekkur ederim.İçimdeki ask nasır tuttu bir daha baslamaz o masumlukla ve guzellikle bu kavganın sonu barıs olmayacak kalbim yeni bir yıkıma susmayacak bunu sen istedin sen tercih ettin Hoscakal...

X