hoş sohbett :):)

anestezinin etkisi geçtikten sonra ağrı muhakak olacaktır. Ağrı kesici içersin artık. Ama iki güne kalmaz tamamen geçer sonra bir hafta sonra felan dikişlerini alırlar
Su an cekim yapilan yerde uyusukluk gecti ama bi agri hissedemiyorum

günaydınnnnnn kızlar nasılsınız bakayımmm. ben bugün çok enerjikim iş başı yaptım açtım oyun havalarımı taktım kulaklığı kulağımaaaa hopaaa

selam kizim 19 yasinda cenesi cok dar, iki tane yirmilik disi var cikmak icin zorluyor ama cikamiyor, ameliyat ile aldirma sansim var mi? bunu neredee kime yaptirmaliyim? ortalama ameliyat maliyeti ne kadar bilginzi var ise benimle paylasirsaniz cok sevinirim.

Önce bi muayene olsun eğer doktor ameliyat derse yaptirsin mutlaka zaten Ceneni darmis
Ben fakültede yaptırdım ücretsiz yaptırdım
Cerraha yaptirmalisnz zaten cerrahi bölümü yapıyor

cene cerrahina yaptirmak lazim degil mi?
Çene cerrahi diye ayrilmiyorlar canım aslında ben de dış hekimi asistaniyim ama bugüne kadar cerrahı doktorlarina çene cerrahi dendigini duymadigim için bi şey diyemiycem:)
Cerrahi bölümü doktorları yapıyor başka bölüm yapmıyor yani o fakülteden mezun olan her doktor yapamıyor

tesekkur ederim canim sagol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…