hoş sohbett :):)

ipekccee

Asla ümidini kaybetme الله var ❥❣✿❀
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
745
2.869
günaydın günaydın günaydınnn :) erken uyanan? işe giden ? evde minnoşların karnını doyuran? :):) hadi konuşalımm yoksa vakit geçmezzz :KK68::KK36:

Sonradan mi agrisi olusuyk sen cektirdin mi:KK43:(

yok canım ama düşünüyorum çektirmeyi :) o dişin varlığı zarar yanii iltihap oluyor ve ağrıyor.. sen neden çektiryosun aynı sebep mi yoksa başka bi sorun mu var

yok canım ama düşünüyorum çektirmeyi :) o dişin varlığı zarar yanii iltihap oluyor ve ağrıyor.. sen neden çektiryosun aynı sebep mi yoksa başka bi sorun mu var
Canm ben normalde dis hekimi asistaniyim zaten:)))
3gundur agriyordu dis koklerim hepsi ama gittim muayene oldum curuk falan yok yani iyi bakarim dislerime 20lik cikmaya calisiyormus.. Damak icinde daha.. Cerrahla gorustum alalim bu disi dedi.. İlerde daha buyuk skrunlar cikartir dedi. Simdilik bi agri yok ama ilerde cekmektense su bi hafta agri cekerim daha iyi

Canm ben normalde dis hekimi asistaniyim zaten:)))
3gundur agriyordu dis koklerim hepsi ama gittim muayene oldum curuk falan yok yani iyi bakarim dislerime 20lik cikmaya calisiyormus.. Damak icinde daha.. Cerrahla gorustum alalim bu disi dedi.. İlerde daha buyuk skrunlar cikartir dedi. Simdilik bi agri yok ama ilerde cekmektense su bi hafta agri cekerim daha iyi

aynen valla çektir kurtul :) şimdiden geçmiş olsun canım benimmm

Günaydınlar.oğlusum karnınıda doyurdum ev işim de bitti cay keyfi yapıyorum buyrun hanınlar :KK70:

oyy öpün yerime :* erkek bebeklerini çokk seviyorum inşallah benimde oğluşum olur :) aman sağlıklı olsunda kızıda yerim oğluşudaa :KK68:

Benim de dişim çıkacak yer bulamayıp yan çıktı çürük değil yani
hiç ağrım da yok o yüzden erteleyip duruyorum ..
Bekliyorum canım yorumlarını .

ertelemeyin dahada kötü olmaz inşallah :KK43:

X