Dudak Makyajı hoş dudaklar için artık lipstick degil nivea lip gloss:):)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
bebişlerrrr niveanın yıllarca lip stıck lerını kullandım..ama yeni çıkan likid lip glossları harıkaaaaaa...hem nemlendırıcı hem dolgunlastırıcı mukemmel bısey bu..az once watsons dan aldım sadece 6.50tl ye..ben pembesini aldım ama sanırım cıkolatalı olan kahverengısıde var..tavsıye edıyorummm canllarımmmhihoyyytsengözlerimebaksanab fotosunu eklıyorummm

Eklentiler

• $nivea-lip-gloss-05.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 72
ben iki yıl kdar önce çikolatalısını almıştım çok tatlı:):):)
hala da kullanıyormbayanssulusmile

evde sürdüm geziom bebişler pırıl pırılzemuszemus tavsıye ederım ten rengınıze uygun olanı alın hem nemlındırın dudaklarınızı hemde dolgun dolgun olsunlar..hemde bıcok lıpglossa gore daha uygun fıyatı

bunu denemedim hiç nemlendirmesi nasıl canım peki ?

ben de blistex in tüpte olan nemlendiricisini kullanıyorum dudaklara nem veriyor ama renksiz. dudakları nemlendirip dolgun gösteriyor ayrıca resmi de şu

nemlendirmesinden memnun kaldım ben..zaten hep lıpstıck kullanıodm bunun bıde artısı parlatması tavsıye ederimm..bi ara ckolatalsnıda alcmm:)

bnde çok güzel bi pembe rengi vardı kapağını tuvalette makyaj yapınca düşürdüm sonra tiklenip çöpe attım ama bi daha aynı rengi bulamadım .d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…