hormonları bilenlerden yardım istiyorum lütfennn

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
kızlar belki beni tanıyanlar bilir yaklasık 2-3 aydır prolaktini düşürmeye çalışıyordum ve nihayet dun aldığım sonuçlarda düştüğünü gördüm. ama sevinemedim çünkü diğer hormonlarda rakam değiştirmişler. anlayanların lütfen analiz etmesini istiyorum. henüz doktorumla görüşemedim. ancak cts gidebilirim ona
üç ay önceki sonuçlarım:
fsh:5,92 lh:3,95 prl:35,5 tsh:2,02

son sonuçlarım
fsh:6,13 lı:6,07 prl:5,0 tsh:3,12

allah rızası için bilenler ben orta yerimden çatlamadan bi yorum yapsın

bence normal tatlım endişelenme istersen hormonlarını googlede yaz bak bakalım normal değerleri kaç ama bence normal 3 ay öncesine göre daha yüksek ama endişelenecek bişey yok bence

hmmm teşekkür ederim tatlım . ben şey duymuştum lh fsh den fazla olunca pko oluyormus. kağıdı birden elime alınca kan beynıme sıcradı. tamam fazlada değil ama çok yaklaşmış gibi geldi bana. galiba ne doktorumla goruşnceye kadar prl yine tavan yapıcak.

normal geldi banada. doktoruna sormadınmı canım? prolaktinide düşürmüşsün canım gözün aydın...

canım doktoruma ancak cumartesi gidicem. sonuçları gece alabildim hastaneden ve o anda kendisinin doktor olduğunu soyleyen öğrenci görünümlü biri yorumladı ve evet herşey normal dedi . çokta güvenemedim açıkçası. o gece doğum yapan bayanlarada acıdım . çünkü hastanedeki tek nöbetci kadın doğumcu oydu. bi acayipti yani. neyse allah herkese kolaylık versin.

X