Hormon testlerim

lov3y

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
205
107
29
Kızlar tup bebek tedavisini görüyorum bugün yumurta kontrolü için gittim lh 0.7 e2 67 progesteron <0.5 çıktı adetimin 12 günümdeyim 4 gündür gonalf 300 kullanıyorum benim için yorumlarmisiniz sıkıntılı birsey varmiki

Son düzenleme:
Gittim dusuk aynen ilaçlarımı değiştirdiler dozlarini ben dayanamadım bir sorayım dedim buraya😊 TSK ederim cevap için

Kızlar tup bebek tedavisini görüyorum bugün yumurta kontrolü için gittim lh 0.7 e2 67 progesteron <0.5 çıktı adetimin 12 günümdeyim 4 gündür gonalf 300 kullanıyorum benim için yorumlarmisiniz sıkıntılı birsey varmiki
Yumurta büyütme sürecine adetin kaçıncı günü başladınız?

Yumurta büyütme sürecine adetin kaçıncı günü başladınız?
Adetle başlamadım bende kis çıktı adet 2 gunu gittiğimde 5 gun daha gonapeptyl kullandım adetin 8 gunu başladım 4 gun gonapeptyl yarısını ve gonalf300 kullandım adetin 11 gunu gittim hormon sonucum böyle cikti

Adetle başlamadım bende kis çıktı adet 2 gunu gittiğimde 5 gun daha gonapeptyl kullandım adetin 8 gunu başladım 4 gun gonapeptyl yarısını ve gonalf300 kullandım adetin 11 gunu gittim hormon sonucum böyle cikti
Anladım. Çikolata kisti falan değil galiba?

Sanırım öyle ilk tup bebeğim inşallah herkesin de benimde son ve olumlu olur çok anlamıyorum devlet hastanesinde gittiğimde aklıma geldikçe sorduğum kadarıyla birseyler biliyorum
Aminn🤲🏻 amh değeriniz ve ultrasonda görünen yumurta sayınız kaç biliyor musunuz?

Normalde 0.65 di bu ay 1.39 geldi amh bu ay 6 yumurta gözüktü şuan 3 dediler soldakiler sağdaki 3 nolur bilinmez

X