Hormon testleri

Girlkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2022
1.467
602
Merhba hanımlar hormon testlerim iyimi sizce bilgisi olan varmı adetin 2. Günü yapıldı

Eklentiler

• IMG_20230203_010936.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 77
Süt hormonu prolaktin biraz yüksek gebe kalmayı zorlaştırıyor diye biliyorum ama hiç korkmayın çünkü us arkadaşımın da öyleydi 1 ay sonra düştü ve düştüğü ay gebe kaldi

Süt hormonu prolaktin biraz yüksek gebe kalmayı zorlaştırıyor diye biliyorum ama hiç korkmayın çünkü us arkadaşımın da öyleydi 1 ay sonra düştü ve düştüğü ay gebe kaldi
Yok canım doktorum ona şey dedi adet dönemi yükselir sonra düşer o hep öyledir onu boşver dedi adetin ikinci günüydü ya o yüksek çıkarmış

Merhba hanımlar hormon testlerim iyimi sizce bilgisi olan varmı adetin 2. Günü yapıldı
Evet prolaktin yüksek niye öyle demiş doktor bilemedim diğerleri güzel TSH yok mu bende dün baktırdım prolaktin 14 çıktı

Evet prolaktin yüksek niye öyle demiş doktor bilemedim diğerleri güzel TSH yok mu bende dün baktırdım prolaktin 14 çıktı
Ben ilk başka doktora gittim süt hormonu adet dönemi yine yüksek çıktı kadın hemen ilacı dayadı sonra düştü benim süt hormonu başka bir yerde verdim doktor adet döngüsünde yükselmesi çok normal döngün bitince dusucek dedi

Diğerleri iyi ne yapmayı düşünüyorsun bundan sonra ne dedi doktor
Valla canım çok yoruldum iğne yaptırdığım doktor ikinci iğneyi vurdu biliyorsun hsg falanda çekildim yine tutmadı niye olmuyor diyorum bilmiyorum diyor 3. İğne yeterli olduğu için başka bir doktora geçtim o testleri aldı baktı herşeye çok güzel kadın hormonlarında güzel keşke iğne olmasaydın dedi insülin direnci çıktı hap verdi folik asit verdi biraz kilo versen şeker insülin direnci düşse olur dedi bilmiyorum tekrar bide buna başladım

Yok canım doktorum ona şey dedi adet dönemi yükselir sonra düşer o hep öyledir onu boşver dedi adetin ikinci günüydü ya o yüksek çıkarmış
Canım benimki 55di düşün evlenmeden önce de hep yüksekmiş ama ben farketmemişim tabi evlendikten sonra gittiğimde düşük olması gerek demişti ama şükür çok yüksek değil seninki ilaçla düşer

Yok kuzum ay içi bir iki defa verdim düşük zaten doktorun dediği gibi büyük ihtimalle adet dönemi 27 falan oluyor daha sonra 0 Lara düşüyor kuzum

Hamilemisin canım yada dusunuyormusun gebelikle ilgili yaptığın birşey varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…