Hormon testleri acil bakar mısınız arkadaşlar???

asilkadn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
47
19
Merhaba arkadaşlar iyi günler dilerim Ben 21 yaşındayım vücudumda tüylenme, az adet görme, kilo verememe, ve son aylarda kilo alımı şikayeti ile test yapıldı sonuçlarımı yorumlayabilirmisiniz acaba? Prolaktin 20.3 Estaridiol 37 Lh 10.5 Fsh 7.4 Parathormon 4.5 Dhea-SO4 215 trigliserid 175 Shbg 18.1 tsh 4.7 total testosteron 44 insülin 22 hdl kolesterol 42 glukoz 83

Lh prolaktin total testosteron yüksek canım ,sendeki şikayetlerin aynısı bende var tedaviye başlicam inşallah
Nasıl bir tedavi uygularlarki canım benim randevum da pazartesi günü doktor ne diyecek acaba umarım ileride hamile kalmama mani olmaz bu durum :KK43:

Nasıl bir tedavi uygularlarki canım benim randevum da pazartesi günü doktor ne diyecek acaba umarım ileride hamile kalmama mani olmaz bu durum :KK43:
Canım en önemli şey moral daha sonra tedavi 😉 her doktorun tedavi şekli farklı . Sana hormonlarının düzene girmesi için ilaç verir muhtemelen . En önemlisi kilo vermek ama oda bizim için çok zor ama azimle olacak 😘 yaş kaç evli msnz

Canım en önemli şey moral daha sonra tedavi 😉 her doktorun tedavi şekli farklı . Sana hormonlarının düzene girmesi için ilaç verir muhtemelen . En önemlisi kilo vermek ama oda bizim için çok zor ama azimle olacak 😘 yaş kaç evli msnz
Yaş 21 daha bekarım canım

Sen

Çok şanslısın ki bekarsın ilaç tedavisiyle düzene girersin. Evli olsaydın bu değerler hamilelik için çok sıkıntılı olurdu . Mesela benim total testosteronum, lh hormonum biraz yüksek hamile kalamıyorum tedavi şart bu yüzden
İnşallah sende hayırlısıyla bebek sahibi olursun canım benim 😘

X