Hormon testimin sonuçları bu şekilde. Yorumlayın yardımcı olur musunuz lütfen

Sibel2924

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2022
380
265
39
Merhabalar bugün adetin 2.günü hormon testlerime bakıldı 1 yıldır çocuğum olmuyordu testlerim bu şekilde acaba herşey yolunda mı hsg filmi çektiricem birde randevu aldım doktordan haftaya pazartesi inşallah testlerim de normaldir

Screenshot_20221226_153402.jpg
Screenshot_20221226_153532.jpg

Tsh’ınız gebelik için biraz yüksek sanırım. 2 veye altı olmasını istiyorlar doktorlar. Tiroid rahatsızlığım olduğundan biliyorum. Değerlerin aralıkta olsa da doktora muhakkak gösterin

Kızlar hormon testimin sonuçları bu şekilde sizce sorun var mı

Eklentiler

• C0A648AC-0185-4FBF-820C-D4482DA1E3FD.jpeg
    C0A648AC-0185-4FBF-820C-D4482DA1E3FD.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 41
Pcos mu var canım
Doktor ultrasonla alttan iki kez kez muayene etti rahmim de ve yumurtalıklarımda bir sorun olmadığını söyledi hormon testine de baktı sadece tsh değerim 5 çıkmıştı onun için ilaç verdi diğer değerlerimin normal olduğunu söyledi

Doktor ultrasonla alttan iki kez kez muayene etti rahmim de ve yumurtalıklarımda bir sorun olmadığını söyledi hormon testine de baktı sadece tsh değerim 5 çıkmıştı onun için ilaç verdi diğer değerlerimin normal olduğunu söyledi
Anladım canım ultrasonda görünmediyse sıkıntı yoktur benim lh fsh den yüksek çikiyor pcos var aam ultrason görüntüsü daha önemli tabi evet TSH yüksek olunca gebe kalmak zorlaşiyor ilaçla çabuk düşüyor zaten

Anladım canım ultrasonda görünmediyse sıkıntı yoktur benim lh fsh den yüksek çikiyor pcos var aam ultrason görüntüsü daha önemli tabi evet TSH yüksek olunca gebe kalmak zorlaşiyor ilaçla çabuk düşüyor zaten
Peki bu hormon testi normal zamanda yapılsa değerler çok fark eder mi acaba

X