Hormon testime bakabilirmisiniz?

merveuffhjjhvf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
19
3
28
Merhaba 8 aydır evliyim, son 4-5 aydır adet duzensizligim oluştu,bugun hormon testi yaptırdım.Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

Tsh 1.57
Fsh 6.4
Total hcg 1.91
E2 40.73
Lh 24.41
Prolaktin 8.63
Şuan adetimin 2.gunu ama kahverengi akinti olarak görüyorum sadece

Ay inşallah lh yüksek olunca polikister over ihtimali oluyor gibi şeyler okudum sormak istedim
Hayır canım yanliş bilgi lı hormonu biz kadınlar yumurtluyo rüzgar ya ayda bıkere ozaman zaten lh hormonu tavan yapar yumurtalık rezervi ile ilgili o bence sadece yüksekliği polistikovere yoramayız zaten eğer sende görseydi alttan muane etmiştir orda söylerdi zaten

Hayır canım yanliş bilgi lı hormonu biz kadınlar yumurtluyo rüzgar ya ayda bıkere ozaman zaten lh hormonu tavan yapar yumurtalık rezervi ile ilgili o bence sadece yüksekliği polistikovere yoramayız zaten eğer sende görseydi alttan muane etmiştir orda söylerdi zaten
Evett alttan muayene oldum küçük bir kist var ama zararsiz gibi bi cümle kullandi

lh yüksek evet. bende pcos varken 22 çıkmıştı. ama önemli değil cünkü başka bir sorun görünmüyor hormonlarda. lh yüksek olması da belki erken yumurtlamanıza sebep olur onun dısında bir sorun olmaz.

Hormon sonucundan anlayan varsa yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-24-15-48-24-170_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-24-15-48-24-170_com.android.chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 83
X