Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hormon testi sonuçlarım

firstbaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
271
0
arkadaşlar hormon testi yaptırdım ikinci kez daha doktor bakmadı online sistemden sonuçları aldım ama hiç almadım deneyimli olanlar varsa bi bakabilir mi ilk yaptırdığım hormon testim de var en sonunkinin resmini koyuyorum $Adsız.jpg

Canım baştan söyliyim doktor vs değilim sadece yardım etmek kendi test sonuçlarıma göre fikir vermek amaçlı söylüyorum %100kesin bilgi diyemem yani sadece benim anladığım kadarıyla prolaktin hormonun azıcık yüksek çıkmış olabilir çünkü bende 49çıkmıştı doktor mr çektirin 50ve üzerisinde mr istiyoruz tehlikeli demişti seninki zaten o tehlikeli kısımda değil tabi ama azcık yüksek olmuş olabilir onuda stres uykusuzluk vs de yükseltiyomuş zaten diğer değerlerinde normal gibi ama dediğim gibi %100 kesin bilgi diyemem sana yorumum için,anladığım kadarıyla yardım etmek istedim.normal değerleri internettende araştırabilirsin doktorların yazılarından

Neden yaptırmıştın hormon testini?

Son düzenleme:
canım gögüslerim büyüsün diye soya sütü şu doğadanın özel günler çayı içiyorum bir aydır ondan bi yaptırıym dedim ama daha doktor görmedi geçen yaptırdığımda 24 falan dı proloktin yükselmiş

canım gögüslerim büyüsün diye soya sütü şu doğadanın özel günler çayı içiyorum bir aydır ondan bi yaptırıym dedim ama daha doktor görmedi geçen yaptırdığımda 24 falan dı proloktin yükselmiş

Canım o zaman estradiol(e2) testide yaptırsaydın en önemlisi buydu soya sütü için listede göremedim ben başka bir isimle mi geçiyor acaba östrojen orda yoksa gerçekten yok mu? Eğer östrojen testi yaptırmadıysan bidaha ki ay tekrar yaptır test ve mutlaka östrojene baktır canım asıl önemlisi o bizim için çünkü yediklerimizde östrojen var

Son düzenleme:
Prolaktin haricinde hepsi normal ama kullandiklarindan dolayi sut hormonun harekete gecmis burakinca duzelecektir. Ust siniri 30 olmasi gerek 33 de cok yuksek sayilmaz. Ama bana kalirsa kullanmayi birak derim. Hormonlar birbirini tetikler cunku. Yalniz en onemlisi olan ostrojen niye yok canim ??

Canım o zaman estradiol(e2) testide yaptırsaydın en önemlisi buydu soya sütü için listede göremedim ben başka bir isimle mi geçiyor acaba östrojen orda yoksa gerçekten yok mu? Eğer östrojen testi yaptırmadıysan bidaha ki ay tekrar yaptır test ve mutlaka östrojene baktır canım asıl önemlisi o bizim için çünkü yediklerimizde östrojen var

Canim benim senin yazdiklarini gormedim :)) ayni seyleri soylemisiz :))

Eki Görüntüle 870427 canım geçen sefer de böyleydi sonuçlar hormon testi demiştim estradiol dimi östrojen olan
bak burda estradiolu ölçtürmüşsün 34çıkmış seninde yüksek değil canım benimde 37ydi ilk, 80nin altında östrojen eksikliği oluyomuş 50nin altındaysa kesin östrojen eksikliği varmış araştırdım sizde araştırabilirsiniz doktorların siteside böyle yazıyo

bak burda estradiolu ölçtürmüşsün 34çıkmış seninde yüksek değil canım benimde 37ydi ilk, 80nin altında östrojen eksikliği oluyomuş 50nin altındaysa kesin östrojen eksikliği varmış araştırdım sizde araştırabilirsiniz doktorların siteside böyle yazıyo

ya burda niye böyle eksik oldu anlamadım neyse ozaman baya düşük yani 80 göre o yüzden göğüsler küçüçük ay sinir oluyorum bakalım doktor ne diycek sonuçlarıma salı günü göstercem

ya burda niye böyle eksik oldu anlamadım neyse ozaman baya düşük yani 80 göre o yüzden göğüsler küçüçük ay sinir oluyorum bakalım doktor ne diycek sonuçlarıma salı günü göstercem

Göster canım ama yanlış anlama üst sınır 80değil östrojen seviyesi 100,200,300 olanlar var bunlarda sınırları aşmıyo bunlardan sonrası aşıyo 80nin altındaysada östrojen eksik demek oluyo çünkü erkekklerde bile 30larda östrojen bulunuyomuş

Ya ostrojen artmasi lazim okadar cay sut iciyom doktora sorcam ona gore baska seler denicem arada masaj yapiyom ama tik yok hala

evet bugün doktora gittim sonuçları baktı herşey normalmiş östrojen teste çıkmadı maalesef oysaki hormon testi dediğimde çıkar sanmıştım geçen sefer öle olmuştu devam etçem yine içtiklerime bikaç ay sonra tekrar yaptırcam bu sefer direk söyliycem östrojen hormonunu öğrenmek istiyorum diye

X