HORMON TESTİ SONUÇLARI

yalova h

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
322
131
24
Kızlar hormon testi sonuçlarımı yazsam bakabilir misiniz?
Fsh: 6.58
Lh : 6.74
Tsh:3.87
Prolaktin: 15
Progesteron: 0.219
Testosteron: 32.74
E2: 53.72
T4: 1.32
T3: 3.86
BEta hcg: 0.100

Ben hamile kalmak istiyirum prolaktin 39.3 çıktı doktor bi tık yuksek cok yuksek degil dedi bitkisel bi hap yazdi 1 kutu kontrole gel fln demedi gelmene gerek yok dedi emin degilim dusup dusmediginden.

Bende geçen ay yaptırdım hormon testi total testesteron bi tık yüksek 0.88 çıktı kilom çok değil 57vermelimiyim sizce 4,5aydır sağlıklı besleniyorum ama tartıda değişen birşey yok nasıl düşüreceğiz bu hormonu bilen varmı acaba?

Ben hamile kalmak istiyirum prolaktin 39.3 çıktı doktor bi tık yuksek cok yuksek degil dedi bitkisel bi hap yazdi 1 kutu kontrole gel fln demedi gelmene gerek yok dedi emin degilim dusup dusmediginden.
İlacınızın ismi ne acaba bitkisel demişsiniz benimde prolaktin sorunum vat

Agnucaston diye bi hap baktırmadım birdaha dusup dusmedigini bilmiyorum bi bilginiz varmi acaba hamilelige engelmi tekrardan baktırmalımıyım
Evet takip etmelisiniz bende tekrar gidicem şimdi daha önce 42çıkmıştı ilaç kullandım düştü daha sonra yine yükselmiş en son 33dü ocak ayında gitmiştim. Hamileliğe engel oluyor yumurtlamayı engelliyor göğsümden sıvı geliyor benim öyle anlıyorum

Merhabalar, benim de tahlil sonucum
Fsh:9,17
Lh:9,16
E2:83,75
Prolaktin:40,93
Testosteron:0,45

dr prolaktin yüksekliği için dostinex verdi ama testosterona bir şey demedi, ben de çıkınca farkettim referans aralığının üstünde. Siz ne yaptınız acaba? Nasıl düşecek bu

Merhaba kilo çok önemliymiş kilonuzun %5 verin düzeliyor etkileri azalıyor diyolar bana doğum kontrol ilacı kullandırıyor doktor yannda kilo verdim 57den 52ye düştüm 5kilo verdim buay kontrole gideceğim bakalım birşeyler değişmişmi inşallah sizinde iyi olur ilaç sonrası ama ilaçlar geçici çözüm pko belirtilerini azaltıyor sadece

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Biz 2 senedir gebelik istiyoruz ama malesef olmuyor. Bu yüzden doğum kontrol ilacı kullanamıyorum. Kilom 55 ama bir kaç kilo versem iyi olacak o zaman. Sizin de normal çıkar inşallah değerleriniz

Hakkımızda hayırlısı inşallah gönlünüzden geçen olur. Aynen birkaç kilo verseniz belki etkisi olabilir gebe kalmada yani 55-57 çok fazla kilolar değil ama insulin direnci varmış pco olanlarda o yzden verseniz işe yarayabilir. İyi günler dilerim. :)

Kızlar benim progesteron 1.86 biraz yüksek duruyor yarın doktora gideceğim ama neden yüksek olabilir bu gebeliğe engel mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…