Sivilceli Ciltler hormon tedavisi görüyorum sivilcelerim çıktı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

dilekerikli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
4
0
37
arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce doktorum tiroid bezlerimiz yavaş çalıştıgını söyledi tiroidlerim için ilaç kullanıyorum aynı zamanda kadın dogum uzmanıda muayene etmişti düzensizlik için hormon bozukluğunu oldugunu söyledi ve bana diana 35 isimli ilaç verdi 6 ay boyunca bu ilacı kullanacakmışım... fakat ben bu ilaca başlayınca yüzümün çene bölgesinde sivilceler çıkmaya başladı biri gidiyor biri geliyor ... 22 yaşımdayım ergenlik döneminde bile ben sivilce görmedim bebek gibi yüzüm vardı şimdi bu durum beni sinir krizlerine sokuyor lütfen yardım edin. Tanıdıgım eczacı var durumu anlattım hormon tedavisi görüyorsan bişey veremem cildiyeye git dedi :KK43:

o ilacı bende kullanmıştım senin yaşında hormon için baya işe yarıo ama yan etkileride olabilio böle bende kıllanma we kilo yapmıştı mesela.2 ay filan kullandım baktım olmucak bıraktım yaa.stress yapma sende daha fazla çıkmasın cildiyeye bi görün ilaca dewam ediceksen.

bende trıod hastasıyım amelıyat oldugum ıcın devamlı horman ıcın ılac kullanıyorum demekkı benım de o yuzden sıvılcelerım gecmıyor

X