Hormon tahlil sonuçlarıma bakar mısınız

meftune07

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
142
26
22
Merhabâ arkadaşlar adetimin 2.günü bugün tahlil yaptırdım doktor pazartesi bakalım dedi
Tecrübeli arkadaşlar bir bakabilir mi olumsuz bir durum gözüküyor mu

Eklentiler

• IMG_20231215_234238.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 61
Merhabâ arkadaşlar adetimin 2.günü bugün tahlil yaptırdım doktor pazartesi bakalım dedi
Tecrübeli arkadaşlar bir bakabilir mi olumsuz bir durum gözüküyor mu
Konu hakkında iyi bilgiye sahip değilim ama kendi test sonuçlarımla karşılaştırdım da pek fark yok gibi birbirine yakın değerler, benim sonuçlarım için de dr yumurtalık rezervin güzel sadece fsh değerin biraz yüksek çıkmış testi tekrarlayalım demişti. O ay hamile kaldığım için tekrarlayamamıştım. Ordan yola çıkarak bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum.

Yumurtalık değerimizin iyi olduğunu hangisine bakıp anlıyoruz biliyor musunuz

Fsh normal sayılır cnm. 10 'ün üstüne çıkınca zorlaşıyor diyorlar ama 15 ile filan hamile kalanda çok. Hatta daha yükseğiyle bile. Bu yumurta kalitenle alakalı bişey. Benim ki çok çok yüksek mesela yumurtlama görüyorum ama fsh değerim çok yüksek hamile kalamadım 1 senedir. Hatta uyguladigim şeyler yüksek olan değerimi çok daha yüksek bi değere çıkartmış ben inmesini ümit ederken. Ondan ziyade CA değerin yüksek çıkmış cnm bu önemli onu muhakkak konuş doktorunla zaten yorum yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…