Gebeliğe Hazırlık Hormon sonuçları acil bakar mısınız kızlarr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ozlemy22

Çok şükür Rabbim ❤😇
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
294
105
28
Kan sonuçlarım
TSH 1
LH 4.2
FSH 4.2
Prolaktin PRL 9.4
E2 ESTRADİOL 59.6
Sağ overde 20mm kist var adetlerim düzensiz 3.5 aylık evliyim
2016 Bekarlıktan beri var polikistik over
İnsulin direncim vardı daha önce birkaç ay önce test yaptı doktorum normale dönmüş demişti gobekte kilo sorunum var yorum yapabilecek varsa bekliyorum kızlar çok üzgünüm korunmadigimiz halde hamile kalamiyorum doktor da 6ay olmazsa sonra gel dedi en son duphaston kullandım bitti 7.gün adet oldum regl bitti an ilişkiye girmeye başladık korunmazsiz bakalım belki de bu ay olur dua edin nolur Rabbim tüm isteyenlere verir inşallah

Canim tahlil sonucun bence guzel sanki prolaktin 15 gibi felan olsa on numara olir ama ben bi problem gormedim. Korkma olur insallah kistin de büyük değilmiş bence hamilelige engel değil

Canim tahlil sonucun bence guzel sanki prolaktin 15 gibi felan olsa on numara olir ama ben bi problem gormedim. Korkma olur insallah kistin de büyük değilmiş bence hamilelige engel değil
Ay inşallah kasım ayı için duphaston kullandım adet oldum rahim temizleniyormus ya acaba bu ay iki denemeler olumlu olur mu çok zor birşey

Sonuçların gayet güzel canım bende pco hastasıyım anlıyorum durumu Kilo problemin varsa 1-2 kg bile versen reglilerinin düzene girdiğini ve yumurtlamada sıkıntı olmadığını farkedeceksin o yüzden biraz verebilirsen İnofolic combiyi öneririm folik asit takviye gıda ilaç değil biz pcolar için bir takviye hem regliyi düzenliyor hem yumurtlamayı sağlıyor zaten yumurtlarsak düzenli regli oluruz

İnşallah hepimizin bebeği olur.bu takviyeleei sağlık ocağından alabilir miyiz ?

Merhaba ben de 20 yalındayım serbest testesteronum birazcık yüksek çıkmış bende de pkos olabilir total testesteron normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…