Hormon değerlerimde bir sıkıntı varmı acaba

Melekcan544

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
27
14
38
İyi akşamlar kızlar aranızda yeniyim bana bilgilerinizle yardımcı olur musunuz 5 senedir evliyim hamile kalamıyorum doktora gittim amh ve hormon testi yaptırdım hormon testi sonucu çıktı amh 15 gün sonra çıkacakmış tedaviye başlayacağım Allah'ın izniyle anüvilasyonla birlikte kadın infertilitesi diye tanı koydu doktor acaba hormonlarımda bir sıkıntı varmı prolaktin 10.1 FSH 5.03 esrtadiol 10 TSH 0.571 LH 6.10 Beta HCG Total HCG 1.20

Benim de sebepsiz olmuyordu. Ne yumurta ne sperm de problem vardı. Rahim içine de bakıldı hiç sıkıntı yok. Yaş problemi de yok. Aşılama da tutmadı. 2 3 yıl zaten zaman kaybettik diye tüp bebeğe başladık. Şükür pozitif gördük. Değerlerin normal gibi geldi. Mesela benim prolaktin 40 olunca yüksek, engel olabiliyor demişlerdi. Başka dr 80 lerde deseydin yüksek derdim,engel değil demişti. Çok dr gezdim. Dr lar da hep farklı konuştular. İmkan varsa tüp bebek dene derim. Allah sabır versin.

Gözünüz aydın inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ben daha yolun başındayım canım yeni başladım tüp bebeğe kadar gidecez ama eşim önce bi tedaviye başla bakalım dedi bilmiyorum valla Allah'ım hepimizin kucağını boş birakmasin inşallah

Sonuclar iyi gibi bende baktirdim 3. Gun ve 21. Gun hormonlarina hemen hemen ayni sizinkiyle doktor.iyi sonuclar dedi adet olmayi bekliyorum rahim filmi çektirmek icin cektirdiniz mi siz

Değerlerin güzel tutma ihtimali yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…