Hormon bozuklugu olup hamile kalan

Mah-i nev

🌜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
2.059
1.551
28
Kizlar benim adetlerim duzenliydi 30 gunde bir olurdu sonra birden ne olduysa duzen bozuldu 15 gun bir hafta 17 gun gecikmeye basladi doktor hormonlarin duzensiz dedi duzelmez dedi surekli bir tedvi yok dogum kontrol hapi kullanicaksin 6-7 ay duzene sokucak sonra tekrar bozulucak dedi bende dk hapini kullanamadim bas agrisi yapti bi tane ictim biraktim zaten ilac kullanmakda istemedim simdi son iki ay duzenli geldi 30 gun sonra bu ay 33 gun sonra geldi yani 3 gun gecikti duzeliyo gibi benim gibi olupda normal hamile kalan varmi korkuyorum cocugum olamicak diye

Ayy canim bende cok korkuyorum aylarca tedavi olupda hamile kalamayanlar var insani cok yipratiyo bu donemler bende biraz kafaya takan bi insanim tabi kafaya taktikca strestende olmayabiliyo bunlari yasamakdan korkuyorum biraz bana doktor hormonlarin duzensiz dedi ama pko falan demedi

Endokrin bolumune gitmenizi tavsiye ederim. Dogum kontrol hapi vermeden de duzelebiliyor. Insallah bir an once gecer sıkmayın canınızı

Insulin direncine bakarlar. Onu duzenleyici ilac veriyolar sanirim seker ilaci gibi biseydi. Tabi herkese ayni sekilde tedavi uygulamazlar ama gitseniz iyi olur. Once dahiliye bolumune gidip sikayetlerinizi anlatin. Eger gerekliyse o size endokrin bolumune randevu almaniz icin sistemi aciyor. Direk endokrin bolumune randevu vermiyorlar.

benim tshim yuksekti adetlerim hep gecikiodu endokrine gittim tshi dusurfu ama adet gecikmene bisey yapamam cocuk istemeseydin dogum kontrol ilaci vericektim bizim yapabilecegimiz bu dedi.bende kadin doguma gittim hormonlarim duzelmis

Canim anlayamadım tam olarak nasıl bi tedavi uyguladin nasil duzeldi

iki ay adetim gecikmisti doktora gittim kist var sende dedi.sonra arastirmaya basladim.sogan suyu ictim 5kilo zayifladim troidim yuksek cikiodu ilacla duzene girdi ilaca devam kullaniyorum.endokrin doktoruna kistlerimi soyledigimde dogum kontrol ilaci veriyoruz ama sen hamile kalmak istiyosan veremeyiz iyi bi kadin dogum doktoruna git dedi bende zeynep kamile kisirlik bolumune gittim orda ultrasonla bakti doktor senin polikistik over gorunumde degil dedi hormon yaptirdim testlerim duzenli cikti.kist varsa kilo vermeye calisin ekmek seker hamurisi cikolata bunlari hayatinizdan cikarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…