Homend marka ürünler

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
merhaba başlıkta belirttiğim gibi Homend marka ürünleri kullanan var mı ? Nasıl?

Küçük ev aletlerimin çoğu homend. Konuşan çaycısı, kahve makinesi, tost makinesi ve ütü var. 2 yıldır kullanıyorum. Çoğundan memnunum. Sadece çaycısı son zamanlarda kafayı yedi. Çayınız hazır dedikten sonra kafasına göre tekrar suyu kaynatıyor, kendi kendine vazgeçiyor falan. Kahve makinesine çok bayılmadım. Ütüsü ve tost makinesi güzel.

1,5 yıldır tost makinesini ve konuşan çaycıyı kullanıyorum. Memnunum. Kullanışlı, kolay ve pratik ürünler.. Homend marka saç düzleştiricisini 7 yıldır 3 kız kardeş kullanan arkadaşım var. Cihaz hala çok güzel çalışıyor. Tavsiye ederim :)

Tost makinesini ve süpürgesini kullanıyorum. Memnunum. Her gün kullanmama rağmen bi sorun cikarmadi cihazlar 4 senedir.

süpürgesi çaycısı ve blender setinin 4 senedir kullanıyorum bekar evimde. konuşan çaycısının 100 derece tuşu yeni bozuldu servise gönderdim. Gelince buraya yazarım. 4 senedir tepe tepe kullandım hiç bir şey ilk kez bozuldu. süpürgesi ve blenderı taş gibi. gözüne bakıyorum bozulsun çeyize mielle alayım diye ama bozulmadılar.

X