Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kawy cim ben bu diyeti 8 ay önce yani hamile kalmadan önce yapmıştım 2 haftada 3 kilo vermiştim dağa sonrası ise malum şaka gibi yani...:roflol:17 kilo aldım.
o zamanlar bu zayıflama olayını takıntı haline getirip elime ne geçerse okumuş,internette araştırmadığım yer kalmamıştı.sana tavsiyem sabah 08:00 e saatini kurman ve bişiler atıştırman sonra istersen yine uyu.diyetisyenler biz uyuduğumuz sürece metobolizmanın çalışmadığını sabah içilen 1 bardak suyun yada 1 adet kayısının metobolizmayı harekete geçirdiğini söylüyorlar ,umarım yardımcı olabilmişimdir canım..

Merhabalar kızlar, yorumlarınızı okudum lütfen korkarak şüphe ile yaklaşanlar bence uygulamayın bu diyeti. Ben bu diyet ile kilo verdim ve halende veriyorum ben ölmediysem kimseye bişi olmaz sırnaşık şey . Açık renkte olan idrardan korkmayın bunu tv de doktorlar bile demişti bu yagların gitmesinden,kilo kaybından oluşurmuş.Koyu renkteki idrar kas erimesini gösterirmiş işte o zaman korkun. Her tür meyve suyu,komposto,meyveli yada meyvesiz soda içebilirsiniz. Tansiyonunuzun düştügünü hissederseniz ayran için. Ben ölmediğim sürece korkmayın :jeyyar: sırnaşık şey

ben bırktım tamam 1 kilo vermişim ama belki midemde rahatsızlığımın
olması açlığı ağrı şeklinde tetikliyo bgn hala kötüyüm sağlıklı az az herşeyden yiyerek dvm etcem diyete bgn okuldan eve geliyodum nerdeyse açlıktan bayıldığımı düşünsenize millet nedder sonra zaten zayıfsın diyolar ben takıntı yaptım işte hedefe ulaşacam ama bir daha hazır diyet mi tövbe

bende bugün başladtm bu diyete.sadece meyve suyu ve su içtim ama hiç zorlanmadım.bu beni çok sasıttı.yani dayanamam sanmıstım.insallah allahın izniyle basaracağız arkadaslar.ben 77 kiloyum boyum 1.74.hedefim 63 umarım emeklerim boşa gitmeeeeeeeeeeeez.

mehabalarrrrrrrrrrrrrrr
sonunda aldıgım 2 kgda bu diyet sayesinde tekrar verdimhihoyyyt
umarım vermeyede devam ederim,spor yapmak istiyorum ama yapamıyoruuuuuuuuuuuumklava:
bayangraf ben uzun zamandır sayfaya giremiyozum sizi merak ettim nasılsınız,nasıl gidiyor diyet,ben çok kaçamak yaptım ama ona ragmen aldıgım kiloyu verdim.kendimi tutamıyorum yeme konusunda bana bir öneriniz olurmu

Merhaba canım,ben diyete devam ediyorum ve oldukça iyi gitmeye çalışıyorum.Bende kaçamaklar yaptım bayram felan derken.Sana önerim verdiğin kiloyu düşün ve kendini tutmaya çalış az ye.bende elim yemege gittiği zaman yada abur cubura hep kilolarımı düşünüyorum ve gidip aynaya bakıyorum. Ohhhh be iyi ki vermişim değmiş diyorum zaten yemege isteğim geri kaçıyor :jeyyar: Ben yılbaşı bitişi isveç diyeti yapıcagım tamamını ve inşallah tekrar kilo almıyacagım. bu arada göbegim içinde çözüm yolu buldum niveanın sıkılaştırıcı losyonunu sürüp üzerine termal şort giyiyorum geceleri ve oda toplanmaya başladı :lepi: kızlar arada yazıyorum buraya kusura bakmayın.Hepinize kolay gelsin inşlh seneye yazı formda açıcagızkaydirigubbakcemile2

BEN BU DİYETİ DAHA ÖNCEDE YAPTIM GERÇEKDEN İRADENİZE SAHİP OLURSANIZ ÇOK GÜZEL KİLO VEREBİLİRSİNİZ

BU GÜN 2. GÜNÜM CUMA GÜNÜNE KADAR TARTIYA ÇIKMAYACAĞIM:1closedeyes:
BAKALIM NE KADAR VERDİMCADIARZU

BUGÜN 3. GÜN KIZLAR İNANIN SABAH KAHVALTISI ÇOK FAZLA GELDİcokacimcoook
BEN BU DİYETİ YAPARKEN HİÇ ZORLANMADIM(YANİ İLK 2 GÜN ZEVKLİYDİ)

4. GÜN BUGÜN KIZLAR GAYET GÜZEL GİDİYOR DİYETİM

DAHA TARTILMADIM AMA KENDİMİ ÇOK HAİFLEMİŞ HİSSEDİYORUM

5. GÜN YANİ YARIN TARTILIP SİZLERE KAÇ KİLO VERDİĞİMİ YAZARIMkaydirigubbakcemile5

4.günü tamamlayıp 5. Günün sabahı tartıldım

regl olmama rağmen 1.600 gr vermişim

diyet bitiminde bir daha tartılmayı düşünüyorum

4.günü tamamlayıp 5. Günün sabahı tartıldım

regl olmama rağmen 1.600 gr vermişim

diyet bitiminde bir daha tartılmayı düşünüyorum

canım çok iyi kilo vermişsin vallasengözlerimebaksanab
bende bu diyeti yaptım ama bayag oluyor dıyet sonunda 2kg vermiştim..
ama sonra bıraktım sadece bi hafta yaptım zatenn

arkadaşlar bende yarın başlıyorum bu diyete.bakalım bende sonuçları yazıcam umarım hepimiz istediğimiz kiloya ineriz:1hug:a.s.

arkadaşlar bende yarın başlıyorum bu diyete.bakalım bende sonuçları yazıcam umarım hepimiz istediğimiz kiloya ineriz:1hug:a.s.

canım ben hiç zorlanmıyorum bu diyeti yaparken

diyetim bitince 2-3 gün ara verip tekrar başlayacağım çünkü diyetlistesinde öyle yazıyordu

2 gün hiç bişeyyemeden dayanmak zor olmuyo mu?:1shok:
meyve suyu hazır olanlardan mı içiyosunuz yoksa kendiniz sıkıpta mı?
:uhm:

2 gün hiç bişeyyemeden dayanmak zor olmuyo mu?:1shok:
Meyve suyu hazır olanlardan mı içiyosunuz yoksa kendiniz sıkıpta mı?
:uhm:

canımcım hazır meyve suyu ama katkısız olanlar var zannedersem burada marka ismi söyleyemiyorum

ama elma suyu olanların çoğu katkısız

ben elma- kayısı
elma-şeftali karışımı var genelde onları tükettim

ay ben de mi başlasam napsam çok fena şiştim 2 haftadır.. zayıflamam lazım çünkü erkek arkadaşımın bir sürprizi warmış bana zayıfla dedi =)
bi ara denemiştim bu diyeti.bnce gayet güzel bi liste.

slm arkadaslar bende baslamıs bulunmaktayım bu diyete 2 günlük meyve suyu dönemini bitirdim cok sükür ama zor gecti ben kendim asurelklerden arta kalanalrla karısık komposto yaptım ama suyunu cok koymusum sadece su içiomusum gibiyidiineyse gecti gittii..diyeti uyguluyorum ama biraz değişiklik yaparak haslanmıs sebze yerine susuz sebze yemeği yiyorum tamamen yasak olan seylerden 1 kasık yicem canım cok isterseee..ben bunu ekim aylarındada yapmıstım gayet güzel kilo werdiriyor bakalım 20 subatta kac kilo olucaMM...suan 80 kiloyumm:S:S

DÜN 7. GÜNDÜ VE BU SABAH TARTILDIM 1.400 GR VERMİŞİM
1.600 GR ÖNCEDEN YAZMIŞTIM TOPLAM 3 KİLO KIZLAR 1 HAFTADA

BUGÜN TEKRAR BAŞLADIM YANİ MEYVE SUYU GÜNÜM:içelim:

BEN ZORLANMIYORUM KIZLAR RAHAT YAPIYORUM

DÜZENLİ YAPARSAN YİNE VERİRSİN TATLIM
SENİN GİBİ GÜZEL BİR BAYAN DAHA ÇITIR VE SEKSİ OLMALI BENCE(SAKIN BENDEN FAZLA SEKSİ OLAYIM DEME BOZULURUM TAMİRDE EDEMEZSİN DERMİŞİM:dilcikar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…