Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kendimi o kadar iğrenç hiasediyorum ki anlatamam..sanrm regl olmamın da etkisi var ama davldan farksız hissediyorum.sokakta kendimi gösteren seylere baktığım zaman kendimi tokatlayasım gelyio.sonra diyorum ki kkdaki kızlar nasıl zayfıladılar sn hala duruyorsun.verdin bi kça kilo ama duruyosun ve geri alacaksın.moralim cok bozuk..neden buraya yazdım bilmiyorum ama kötüyüm şu an gercekten cok kötüyüm......

merhaba kraker lütfen canını sıkma bak ne güzel bir kaç kilo vermişsin ,bu kiloları daha verip bende incelicem diye düşün,ben eminim bizde bunu başarıcaz.
Bende bu sabah tartıldım 79 olmuşum,bu pazartesi tam 1 hafta oldu ve 3 kilo vermişim.
Arkadaşlar bu diyeti uygulamaya devam daha vericez inşallah.Artık rüyalarımda bile zayıfladıgımı görüyorum,i123 bebetonun dediği gibi içimden kendime eriyin yağlarım beni ısıtın diyorum
Devam arkadaşlar yılmak yok..

mera bnde 96 kilodan 79a düştüm ve hala aynıyım ama yoruldum su sınav dönemim gecsin sizlerle devam edicem kaldığım yolda.tebrik ediyorum canım benimm

kızlar pzt bende bu diyete başlıyom 6 kilom kaldı vermem gereken umarım tam uygular ve veririm

merhaba bebeto yazıları baştan sona kadar okudum öncelikle seni tebrik ederim .sana sormak istediğim bişey war öğlenleri ne yedin sabah bir dilim ekmeği artırmışsın .ama öğlen salata yedin mi ? rica etsem bana 1 günlük örnek menünü yazabilir misin .okula salata götüremem ne yapacağımı bilemedim.şimdiden teşekkürler.a.s.

valla bende çalışıyom belki gülecekler ve okulum tam gün ben salatamı götürecem diyet yapıyom demiycem midemden dolayı yiyorum diycem bende reflü ve gastirit var bunu da hepsi biliyo kılıfım hazır yani

ben bu diyeti bir hafta yapmıştım ve 2 kilo vermiştim gerçekten çok etkili bir diyet.. pztesi tekrar başlamayı düşünüyorum ben.

ben yarın başlıyorum ilk ikigünden korkuyorum açlıktan tansiyonum düşmez demi hadi beraber paylaşalım sonuçları ben buna ek olarak lahana suyu kürü aypcam valla 4 kilo kadar vermek istiyom

ben yarın başlıyorum ilk ikigünden korkuyorum açlıktan tansiyonum düşmez demi hadi beraber paylaşalım sonuçları ben buna ek olarak lahana suyu kürü aypcam valla 4 kilo kadar vermek istiyom

herkesin bünyesi farklı tabi ki ama fazla zorlanacağını sanmam meyve suyu tutuyor zaten mideyi bence... başarılar diliyorum sanaa.s.

ben kaysı hoşafı yapcam şeker yasak diyo ya koymıycam sence şeker bırakayım mı
bide sen anlatsana kaçamak yapmışmıydın hiç nası uyguladın kaç hafta
ve 1 hafta bittikten sonra başamı dönüye yani meyva sularına mı

evet canım bir hafta sonunda yine iki gün meyve suyu içmeye başlıyorsun...yerimseniben

canım kaçamak yapmadım.. ben hazır tang meyve suları varya ondan içmiştim. yürüyüşte yapmadım ayrıca.. ama menüdeki sebzeler olmadığında ya da yapamadığımda evde ne sebze yemeği varsa onu yiyordum.. ben bir hafta yaptım ve 2 kg verdim canım sonra devam edemedim çeşitli nedenlerden dolayı..şimdi diyetisyene gidiyorum ben.

Son düzenleme:
cnm çok sağol ben 1 hafta deniycem umarım sadık kalırım tang mideme dokunur kabızlık sorunum olduğu için kaysı da var evde onu yapcam 1. gün 2. günde elma hoşafı yaparım şeker atmasam kötüleşirmiyim acaba?
sen kaç kiloydun kaça düştün

canım ben 65 tim işte o diyetle 63 olmuştum diyetisyene gideli bir hafta oldu bugün evde tartıldım 1.5 kg vermişim.. pztesi günü gideceğim doktora orda da tartılırım ii gidioo şimdilik..
Öncelikle şekersiz içmeyi dene bence eğer yapamazsan yani ihtiyaç duyarsan biraz tatlandırırsın :)
Hadi kaçıyorum ben iyi geceler...Bir ara diyetisyeniminde verdiği listeyi yazıcam..

çok iyi olur canım bende yatcam artık tekra tşkr iyi geceler süper gidiyorsum ben 2 aydır diyet yapmadığımdan ve aralarda kaçırdığımda bu diyet sıcak geldi artık kalanı da verip kurtulayım diyom normalde belli bi listeye bağlı kalamam ama son çare mecbur
bu arada boy kaçtı

canlarım bu diyetteki meyvesuyu hazır mı evde kendimiz mi sıkıcaz okul olduğu için benim evde yapmam biraz zorda

merhabalar uzun bir tatilden sonra döndüm ama verdigim 2 kgyu alarak döndüm yarın tekrar diyetime başlıycam umarım veririm.
bu diyet sayesinde 85 kg dan 78kg ya inmiştim ama tatilde 2kg aldımmmmmmmmmmmmmm

canlarım bu diyetteki meyvesuyu hazır mı evde kendimiz mi sıkıcaz okul olduğu için benim evde yapmam biraz zorda

ben çalıştığım için tang toz meyve suyları varya onlardan içiyordum suyla karıştırıp canım ...ama hazır meyve suyu içen arkadaşlarımda oldu herhangi bir zararını görmediler...

ya ben kaysı hoşafından mı ne çok wc ye çıktım haliyle tansiyonum düştü 1 çizi kraker 1 şekerve 1 avuç içi kdr çerez yedim nasıl ilk iki gün sadece içecekle duruyosunuz ben dayanamadım valla yiyecek yasak ama ben ilk iki günü salata ve meyva yiyerek geçirecem

kızlar eşime yemek hazırlarken 4-4 kaşık pilav yedim iki lokmada ekmeği yemeğin suyuna bandırıp yedim
çün ki sabahtandır 6-7 kere wc ye çıkmışımdır ve üstelik afedersiniz su gibi ama belki hata benim kaysı seçtim ve üstelik form çayı içtim
bu diyetin ilk iki gününün yapılması akıl karı değil yaptım ama tam değil yarın 3. gününden başlıycam
sağlığımdan olmaktan çok korktuğum için yedim
resmen karnım belime yapıştı
aman sizde dikkat edin derim zati ilk kez böyle hazır bi diyet uyguladım çok pişmanım
artık geç oldu
bu satten sonra ne yesem depolanacak
yarından sonra biraz bu diyetin menüsünü değiştirerek uygulayacam
yani sağlıklı beslenme planı uygulayacam

--------------------------------------------------------------------------------

off gerçekten çok açım ben ya diyetin ilk günü daha 1 kaçamak bile yapmadan bu saate geldim ama berbatım açlıktan başım ağrıo resmenn ama olsun kaldı 1 güncük dayanıcaz artık napıcaz hayır düşünüorumda geçen sene 15 kilo werdim nasıl werdim bilmiom ama çoktu ozaman yağlar hemencik eriyerwmişti şimdi 5 kilom kaldı oda yapıştı sanki kurtulamıyom yaaaa inş. bu diyet sayesinde kurtulcamm bianönceklava:

ya bu diyeti yapan arkadaşlara bişi sorucam ben şuanda ewdeyim çalışmıorum bu sayedede erken kalkmıyorum nasıl yapcam sabah ve akşam yazılanlarımı yesemkii öğlenim sabah çünkü benimm

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…