Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

MERHABA ARKADAŞLAR
BEN BU DİYET İLE 12,5 KİLO VERDİM BAŞLARDAN TAKİP EDERSENİZ

YAŞIM 43 VE HİPOTRİOT VE KALP-DAMAR HASTASIYIM

BU DİYET BANA ÇOK İYİ GELDİ
DİYETE BAŞLARKEN ÖLÇÜLERİMİ ALMIŞTIM(OCAK AYIN ORTALARI SANIRSAM)

ÖNCE
BEL :88
BASEN:110
BALDIR :68

VE ŞİMDİ
BEL:71
BASEN:95
BALDIR:57

BU ARADA DÜZENLİ YÜRÜYÜŞ VE SPOR YAPTIM VE YAPIYORUM

DİYETE BAŞLAMADAN ÖNCE KAN TAHLİLLERİMİ YAPTIRMIŞTIM VE SONRA YAPTIRDIM İNANIN DEĞERLERİM HARİKA YANİİ

KOLLESTROL DÜŞTÜ
İYİ KOLLESTROL YÜKSELDİ(BU İYİYE İŞARET)

YANİ KIZLAR BU DİYETLE VUCÜDUNUZA ZARAR DEĞİL YARAR SAĞLIYORSUNUZ

DİYETE BAŞLAMADAN ÖNCE 70.4

ŞU AN 58 KİLOYUM(ŞİMDİ TARDILDIM)

DR. YETERLİ ARTIK KİLO VERME DEDİ BENDE KİLOMU KORUYORUM
DARISI SİZLERİN BAŞINA:Saruboceq:

kızlar meraba bu diyet işe yarıyor emin olun en azimli arkadaşlarımızdan birisi nam ablam vede süpürgem ama sesi çıkmıyor epeydir. firucede yok epeydir. kızlar ben yaptım vede verdim uzun süre almamıştım. nam ablacımmmmm müjdeeeee. hamişim o yüzden biraz aldım. soru sormak isteyen arkadaşlar olursa nam ablama yada bana sorabilirler seve seve cevaplarız kızlar

arkadaşlar verdiğniz moral çok iyi geldi
bende 66 ile başldım bugün 5.günüm sabah tartıldım 63.5 geldim cok mutluyum
bu arada "nam" ve "123bebeto" arkadaşlarımızı tebrik ediyorum bravo valla,zaten sizlerin azminizi okuyarak motive oldum,ilginize teşekkür ederim
123 bebeto birkaç soru sorabilirmiyim
sen kaç kiloydun ve nekadar zamanda verdin?

ben öğle öğnüyle akşam öğününün yerlerini değiştirip salatayı akşam yiyorum sende yaptın mı?

aralarda sebze yedim demişssin ne kadar sıklıkla yedin miktarı ne kadardı,yani sınırsızmı yedin?

şuan aklıma bunlar geliyo,aklıma geldikçe cevaplamak istersen sorarım,bu arada bebeğin hayırlı olsun,anne olmak çok güzel

merhaba nam çok güzel kilo vermişsin,nekadar sürede verdin 12,5 kiloyu,dikkat ediyormusun yediklerine,yenimi verdin kilolarını,

şimdiden teşekkürler

ayy ne hoş iyi gidiyor demek çok sevindim canım yerimseniben
bana gelincee, menüdekiler iyi hoş da bu sadece su ve meyve suyu olayı bitirdi beni vallahi.
sabah 1 bardak elma suyu yarım litre de su içtim. az önce ufak bi dilim ekmek yedim hem de nutellalı senağlama ayol bu gidişle zayıflayamam ben. neyse zaten ufak bi ekmekti :çok üzgünüm:

en az 7 kilo vermem lazım çok acil.. yoksa depresyona gircem. bugun bir lokma daha yemek yemiycem. aha buraya da yazdım. kafamçokkarıştı

AMİNN CANIM İNŞALLAH.
muhteşemsin arkadaşım vallahi hayran kaldım. bu ne azimdir böyle nazar değmesin
peki bu diyete harfi harfine uydun mu, ekstradan bişey yaptın mı? ne kadar sürede verdin kilolarını?

kızlar abartıyorum ama çok kafaya taktım bu aralar.

dün başladım diyete. ortalama 3 bardak meyve suyu 3 bardak da su içmişimdir. bir kaç tane de bisküvi yemiştim allahın izniyle. 6 da midem isyan çıkardı ve susturdum bir tabak ıspanakla. çok güzel oldu cidden, bu kafayla zayıflarım ben kesin.
bugun bu saate kadar 1 bardak meyve suyu yarım litre su ve ufak bi dilim nutellalı ekmekle formumdayım yine. yemin ettim daha bir şey yemiyorum bugün. sadece su & meyve suyu. böyle diyorum ama olmuyor şekerler. kızımla birlikte televizyon izlerken arada aman aparatif bişeyler olsun aman sıkıldım bişeyler atıştırayım derkene daha da kilo alıyorum. bu diyette kesin karar vermiştim ama bisküviler, ıspanaklar, ufacıcık nutellalı ekmekler.. ne yapcem bu mideyle ayol.

TEBRİK EDİYORUM SENİ TATLIM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH

EVET KIZLAR SEVE SEVE YARDIMCI OLURUZ

BEBETONUN YERİNE BEN CEVAPLAYAYIM SORUNU
YANILMIYORSAN GEÇENSENE NİSAN BAŞLARINDA DİYETE BAŞLADI
78(TAM HATIRLAMIYORUM KENDİSİ DOĞRUSUNU SÖYLER)
YAKLAŞIK 1 AYDA İLK 15 KİLOSUNU VERDİ
SONRA 55 KİLOYA KADAR İNDİ VE ŞİMDİ HAMİLE

ANLAYACAĞIZNIZ BEBETO 23 KİLO FİLAN VERDİ

merhaba nam çok güzel kilo vermişsin,nekadar sürede verdin 12,5 kiloyu,dikkat ediyormusun yediklerine,yenimi verdin kilolarını,

şimdiden teşekkürler
5 OCAK 2009 TARTI BANA 70.4 DEMİŞTİ

YAKLAŞIK 1 AY İÇİNDE 8 KİLOSUNU VERDİM
GERİ KALAN KİLOYUDA YAVAŞ YAVAŞ BUGÜNE KADAR
YANİ TATLIM DİYETE BAŞLAYA 2,5 AY OLDU
VE TABİKİ YEDİKLERİME DİKKAT EDİYORUM SPORUMUDA BIRAKMIYORUM

AMİNN CANIM İNŞALLAH.
muhteşemsin arkadaşım vallahi hayran kaldım. bu ne azimdir böyle nazar değmesin
peki bu diyete harfi harfine uydun mu, ekstradan bişey yaptın mı? ne kadar sürede verdin kilolarını?

İLK 1 AY HARFİ HARFİNE UYDUM
SONRA KENDİM BİRAZ DEĞİŞİKLİKLER YAPTIM

AMA MEYVE SUYU GÜNÜNDE KESİNLİKLE UYDUM(YANİ BİRŞEYLER TÜKETMEDİM)

KIZLAR İNANIN GÜZEL BİR DİYET
BENİM GİBİ MORUK sositosositoBİLE KİLO VEREBİLİYORSA SİZİN GİBİ ÇITIRLAR HAYDİ HAYDİ VERİRyerimseniben

canım yanlış hatırlamıyorsam boyum 1,73 kilom 63 demiştin bu boy ve kiloyla nasıl 7 kilo fazlalığın var anlamadım fıstık gibi ölçüler işte,bence senin böyle diyetlere ihtiyacın yok ya

canım yanlış hatırlamıyorsam boyum 1,73 kilom 63 demiştin bu boy ve kiloyla nasıl 7 kilo fazlalığın var anlamadım fıstık gibi ölçüler işte,bence senin böyle diyetlere ihtiyacın yok ya

evet canım ölçüler öyle ama 60'ın üstüne çıkınca bayağı bir göbek ve biraz basen sorunum çıkıyor ortaya. 56/57 benim doktorumun da onayladığı ideal kilom.
en az rahat 4 5 kilo vermem lazım..:1no2:

ikinci günümde 1 kilo vermişim :1shok: !! allahım devamını da getirir inşallah :Saruboceq: umarım su kaybi değildir zaten bütün gün su içip durdum :)

fosahinbas sen verdin mi hiç??

valla ikinci kez tebrik ediyorum sizi...
süpersiniz:lepi:
darısı başıma:1no2:

ikinci günümde 1 kilo vermişim :1shok: !! allahım devamını da getirir inşallah :Saruboceq: umarım su kaybi değildir zaten bütün gün su içip durdum :)

fosahinbas sen verdin mi hiç??

evet canım bugün sabah tartıldım,66 idim 63,5 olmuşum,bende sasırdım ama tabiki yağ mı su mu bu giden bilmiyorum

bugün 5.günümdeyim bugün cooook rahat gecti iyice alıştım,dünde iyiydi,alışıyosun ,sık dişini sende alışıcaksın,ilk günler bende cok zorlandım özellikle meyve suyu içerken,öööööööööööööööö gelmişti ,içemiyosun zaten meyve suyunu....

DEVAM KIZLAR SAKIN BIRAKMAYIN

DÜŞÜNÜN ŞÖYLE AYNA KENDİNZE BAKTIĞINIZDA KARŞINIZDAKİ ÇITIRA BAYILACAKSINIZ

BİR MAĞZAYA GİRDİĞİNİZ ZAMAN SİZE GÖRE KIYAFETİMİZ YOK DİYEMİYECEKLER:mymeka:

O YÜZDEN KİMSE İÇİN DEĞİL YALNIZCA KENDİNİZ İÇİN DEVAM KIZLARkaydirigubbakcemile5(KENDİMİ KOÇ GİBİ HİSSETTİM)

Öğle yemeğinde salata ile gün zor geçmiyor mu? Akşam kıymalı yemekler yediniz mi?Arada acıktığınızda ne yediniz?Yardımcı bir ürün kullandınızmı?Teşekkürlera.s

5 günde 2,5 / 3 kilo.. ayy süper hayatım valla tebrik ediyorumm.. kaç kilo verdiğini de böyle belirt ara sıra ayol..senin gibi alışsam artık bu diyete çok iyi olacak..

evett hayatım meyve suyundan bıktım artıkkkk ben de allaha şükür atlattım meyve suyu gününü bakalım haftaya kadar rahatız..

bu sabah biraz kepek ekmeğiyle domates ve yağsız peynir yedim. bir de şekeriz küçük çay içtim.. öğlen yeşillik, akşam da ızgara. ara öğün yok. bugun rahat geçicek gibi valla.. :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ikinci kez tebrik ediyorum sizi...
süpersiniz:lepi:
darısı başıma:1no2:

tebrik ediyorum ama nasıl becerdiniz anlamış dilim. boş meyve suyuyla günmü geçer yahu. siz yapalı baya olmuş herhangi bi sağlık problemi yaşamadınız dimi. birde bu meyve suyu hazırmı kendinizmi sıkıyosunuz. merak ettim a.s.

öğle yemeğinde salata ile gün zor geçmiyor mu? Akşam kıymalı yemekler yediniz mi?arada acıktığınızda ne yediniz?yardımcı bir ürün kullandınızmı?teşekkürlera.s
canım kocaman bir kase özellikle yeşil salata yaptım limon ekledim sadece tuz ve yağ hiç kullanmadım

akşamları listedekileri tükettim

arada acıkınca bol su ve bitki çayı tükettim

anlaşılmayacak bir şey yok tatlım
sağlığın söz konusu olunca kendine bakmak zorunda hissediyorsun

hazır meyve suyu tükettim ama katkısız olanlar var yani içinde şeker ilavesi olmayanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…