Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kolay gelsin
acaba diyorum öglenle akşamı degiştirsem mi çünkü akşam agır kaçıyo yemekler salatayı sindirmek daha kolay gibi sizce?
BENCE DEĞİŞTİRME TATLIM

KESİNLİKLE SANA KATILIYORUM
KAFANIZAN DİYET-REJİM KELİMERİNİ ÇIKARIN
NORMAL HAYATINIZA DEVAM EDİNyerimseniben
HAYATINIZIN KALİTESİNİ ARTTIRIN VE YAŞAM ŞEKLİNİZİ DEĞİŞTİRİNsositososito
EGZERSİZ,hihoyyyt SU:içelim: HAYATINIZIN VAZ GEÇİLMEYENLERİ ARASINA
ABUR-CUBUR(SİZ ANLADINIZ NELER OLDUĞUNU) HAZIR YİYECEKLERİ VS.(UZATMAK İSTEMEDİM)ÇIKARTINyerimseniben

BEN ÖYLE YAPTIM KIZLARa.s
NASIL DİŞİMİ FIRÇALAMAK BENİM İÇİN ZOR OLMUYORSA
EGZERSİZDE OLMUYORkaydirigubbakcemile2

Tartılan yok mu ben tartıldım cumartesi yapmaya başlamıştım biliyosunuz 1 kilo gitmiş ki kaçamaklarım oldu bu hafta birle kapanır hafta sonu yeniden meyve suyuyla başlıycam ama arada bozmadan haftaya 2 en az vermeliyim inşallah:)

3. Gün bitti kızlar iyi gidiyor bakalım

canım ben cumaları tartılıyorum

kizlar merhaba bende bu diyete basladim bugun 3,gun bitti allaha sukur ilk 2 gun zor oldu ve 3 gun yemek yiyince bayagi bi midem bulandi,deneyimli olanlara sorum mantari nasil yapicaz...???

bu arada bende 6 ay once dogum yaptim 90 kiloydum az yiyerek ve sporla suan 70 kg yum amacim 60 olmak insallah boy 1.78 az kaldi bakalim 1 hafta sonunda tartilicam ne kadar olmusum..

kizlar merhaba bende bu diyete basladim bugun 3,gun bitti allaha sukur ilk 2 gun zor oldu ve 3 gun yemek yiyince bayagi bi midem bulandi,deneyimli olanlara sorum mantari nasil yapicaz...???

canım ben mantarı teflonda ve yağsız-tuzsuz yapıyorum

harlı ateşde mantarları biraz çeviriyorum(bazen içine acıbiber doğruyorum) sonra biraz sulanınca yumurtayı kırıyorum(bana 2 yumurta fazla geliyor)

üzerine pul ve karabiber ile süsleyerek ekmeksiz hüpletiyorum

tesekkur ederim nam senin masallahin var walla bravo sana...insan isteyince gercekten oluyo benim annem 55 yasinda 2 ayda 12 kilo verdi masallah,yillardir hergun duzenli sabhalari yuruyuse gidiyor 2 ayda yagsiz yemekler yiyince verdi kilolari...insallah bende vericem 20 kilo gitti kaldi 10 kilo...

ya ben kahvaltiyi sabit sanmistim bugun de 3.gunde olanlardan yedim 2 dilim kepek ekmegi ve 1 kati yumurta Çok üzgünüm çoook simdi inceledimde farkliymis kafa gitti iyice...:bbo:

:)))) yuppi 93 olmuşum kızlar süper bişey bu lütfen böyle devam etsin bu gazla tekrar cumartesi meyve suyuyla başa dönüyorum :))))))))))))))))))))))))))

merhaba kızlar dediğim gibi bu gün cuma ve tartı günüm
4.günün sonunda 700 gr vermişim

63 den 62,3 inmişim(ama hiç uyumadan tartıldım belki etkisi olmuştur)

diyete devam

Belki birkaç hafta daha böyle fazla veririm kilom fazlaya ondan sonra belki 1 e düşer dediğin gibi

ay çok merak ediyorum akşam tartılavagım bakalım bir oynama var mı? yarın sabah yazarım kızlar ....SİZLERDEN NE HABER?:teytey:

BEN BUGÜN SABAH TARTILDIM (NORMALDE SADECE CUMALARI TARTILIYORUM)

61.3 GELDİM KIZLARyerimseniben

2. GÜNDEYİM MEYVE SUYU (ANLADINIZ SİZ ONU)

bende 90 olmuşum kızlar kaydirigubbakcemile3
hepimiz yavaş yavaş kurtulacağız bu kilolardan daha çok uzun yulum ama olsun desteğiniz sayesinde o güçü kendim de buluyorum artık

kızlar mutluyum umutluyum sonunda bu kilolardan kurtulucam galiba 90 olmuşum hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…