Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

tekaradan diyete bugün başladığım için kızlar yine cuma günü tartılacağım ve sizlere bildireceğim

valla kızlar programa uyulduğu sürece süper bir diyet. ben bi haftada 2 kg c-vermiştim.
bir ay yapan arkadaşım 10-12 kg verdii..:1shok:
beni de heveslendirdiniz şimdi yine başlasam mı ne :uhm:

valla kızlar programa uyulduğu sürece süper bir diyet. Ben bi haftada 2 kg c-vermiştim.
Bir ay yapan arkadaşım 10-12 kg verdii..:1shok:
Beni de heveslendirdiniz şimdi yine başlasam mı ne :uhm:

insan birbirini böyle motivasyon ediyor
gerçekden destek daha çok heveslendiriyor

kolay gelsin arkadaşım

1 ayda 10-12 kilo ha? valla ne diyelim arkadaşın çok gayretliymiş..

nasıl gidiyor kızlar diyet. ben geldim bi bakayım yeni arkadaşlara dedim :)

MEYVE SUYU GÜNÜMDE 1 GÜN GERİDE KALDI KIZLAR:içelim:

MEYVE SUYU GÜNÜNDE 2. GÜNÜNDE YARILADIM
SPOR VE EGZERSİZDE VAR TABİkaydirigubbakcemile2

tebrikler cnm 3 kilon gtmiş bile =)

merhaba arkadaşlar bu topiği bayadır takip ediyorum bu diyeti yapıp yapmamak arasında kararsız kaldım şuanda sıkı bir diyetteyim bu diyete başlasam zorlanmam diye düşünüyorum kilo vermem baya yavaşladı daha önceleri çok çabuk kilo verebiliyordum tabi hop diyede geri alıyordum artık diyet yapmaktan çok sıkıldım acaba bu diyeti uyguladıktan sonra verilen kilolar hemen geri geliyormu? artı meyve suyunu hazır meyve sularından kullansam olurmu?komposto içemiyorum ben

EVET HAKLISIN CANIM VÜCUT BELLİ BİR ZAMAN SONRA DİRENİYOR AMA YILMA 2 -3 HAFRA SONRA TEKRAR VERMEYE BAŞLIYORSUN

ARKADAŞIM KESİNLİKLE DİYET İLE BİRLİKTE SPOR ŞART

CANIMCIM BEN HAZIR MEYVE SUYU KULLANDIM HANİ KATKISIZ OLANLAR VARYA ONLARDAN TÜKETTİM

AMA BAZI ARKADAŞLAR ŞEKERSİZ SADECE MEYVENİN ŞEKERİ İLE KOMPOSTO YAPTILAR

BU DİYETTE 2 HAFTANIN 2 GÜNÜNDEYİM

İLK HAFTA DİYET VE SPOR İLE 3 KİLO VERDİM BU HAFTA CUMAYA KADAR TARTILMIYORUM AMA EN AZ 1,5 KİLO VERİRİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM

ÇÜNKÜ DİYETİMİ HİÇ BOZMADAN DEVAM EDİYORUMcokacimcoook

canımcım gülüm harikasın ya seni çok ama çok seviyorum güleç yüzlüm başarırsın sen ben sana inanıyorum :)a.s

Nam çok sağol arkadaşım ya benim herşeyden önce acayip şekilde motivasyona ihtiyacım var.Eşim sağolsun destek oluyor ama sanırım yetmiyor.sizlerinde destekleriyle olacak inşallah.bu hafta evimde misafirim var hafta sonuna kadar önümüzdeki hafta başlıyacağım inşallah.kaydirigubbakcemile2 kilolar gider gitmez bebiş düşünüyorum

pofudukcugum olur guzum ama şekersiz meyve suları almaya çalış tamam kimisi çok şekerli oluyor. şekeride bırakacan yada çok ama çok aza indirecen tamam. :)

bebetocum canım zaten şeker kullanmıyorum hiç, tabi malum dönemler dışında ozamanlardada çok çok az

denemek istiyorum ama çok zora benziyo yahuCADIARZU
cesaret edemedim:1no2:

bence insanlar birbirine destek olmalı köstek değil canım
her bayan güzeldir, ama kendisi için daha güzel ve çıtır olmalı

denemek istiyorum ama çok zora benziyo yahucadıarzu
cesaret edemedim:1no2:
tatlım belki 2 gün zorlanırsın(ben hiç zorlanmıyorum ama) gerçekden düzenli yaptığında ve kendine inandığında başarıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…